Kiralama

Filmarka, Kamera ve Film Ekipmanları Kiralama hizmetleri sunan yeni nesil dijital bir ajans olarak hizmet vermektedir. Kamera kiralama, lens kiralama, monitör kiralama, slider kiralama, gimbal kiralama, ışık seti kiralama, ses seti kiralama hizmetleri 365 gün 7/24 verilmektedir.


Kamera ve Film ekipmanları Kiralama Hizmeti


Filmarka 20 yılı aşkın tecrübesi 200 aşkın kamera ve film ekipmanları envanteri ile her gün 7/24 sizlere hizmet veriyor.

Kamera envanterimizde çekimleriniz için özel olarak oluşturulmuş kamera setlerinin yanında ihtiyaç duyduğunuz tüm kamera marka modelleri yer almaktadır.

Dünyanın en popüler kamera ve fotoğraf makinesi marka modelleri envanterimizde projelerinizde kullanmak için sizleri beklemektedir.

İstanbul'da kamera kiralama, Türkiye'de kamera kiralama alanında en geniş ekipman envanterimiz ve uzman kadromuzla sizlere destek olmak bize mutluluk verecektir.

Kiralık kamera envanterimizde Arri Alexa Mini, Red Epic, Red Epic W 8K (Helium Sensör), Blackmagic Ursa Mini Pro, Blackmagic Ursa, Sony fs7, Sony a7s2, Canon Eos c300 Mark 2, gibi popüler kameraların yanında  Arri, Red, Blackmagic, Sony, Canon, Panasonic  ve diğer popüler kamera markalarının cihazları yer almaktadır.

Kamera Kiralama
Çekim planlarınız için en uygun kamera modellerini Filmarka sitesinde görüntüleyebilir ve kiralamak için bizi arayabilirsiniz. 

Kamera Kiralama işlemi, İstanbulda'ki ofisimizde ekipmanların kontrolü sağlandıktan sonra tutanak ile gerçekleşmektedir. 

Filmarka, tüm Türkiye ve dünya ülkelerine proje bazlı kamera ve film ekipmanları kiralamaktadır.

Filmarka, yurtdışından gelen ve Türkiye'de film, belgesel, klip, fotoğraf ve diğer çekim projelerini
gerçekleştirecek kişilere kamera ve film ekipmanı kiralama hizmeti vermektedir.

Filmarka yurtdışında bulunup Türkiye'de çekim yapmak isteyen ve kendi temel ekipmanlarını getirmek isteyen profesyoneller için gerekli izinlerin alınması ve eksik ekipmanların kiralanarak tamamlanması için özel hizmet vermektedir.

Lens Kiralama
Filmarka, kamera kiralamanın yanında tüm Turkiye ve yurtdışı çekim projelerine lens kiralamaktadır.

Filmarka, yurtdışından Turkiye'de film çekimi yapmak isteyen profesyoneler için lens kiralama hizmeti sunmaktadır.

Kamera lens envanterimizde; Canon Lensler, Sony Lensler, Zeiss Lensler, Voigtlander Lensler, Veydra Lensler, Panasonic Lumix Lensler, Tokina Lensler, Samyang Lensler, Tamron Lensler yer almaktadır.

Kamera ve Yönetmen Monitörleri Kiralama


Filmarka adres ve kroki | googlmap directions