DJI MAVIC 3 DRONE Özellikleri

DJI MAVIC 3 DRONE Özellikleri

Yeni DJI Drone the Mavic 3 ile tanışın. Dji Mavic Serisinin en son lansmanı. Mavic Pro öncülleri gibi Mavic 2. DJI’nin tüketici serilerinde devrim yaratmaya devam ediyor.

Mavic 3, bir tüketici broşüründe gördüğümüz en etkileyici performans özelliklerinden bazılarına sahip olmasına rağmen, şüphesiz en dikkat çekici özelliği kameradır. Üzgünüm, o kameraları çoğul yap. Mavic 3, bir değil iki kameraya sahip ilk Mavic drone’dur. Birincil kamera, ayarlanabilir diyafram açıklığına ve 5,1K/50 fps’ye kadar video çekme özelliğine sahip 20MP 4/3″ Hasselblad sensördür. İkincil kamera, 4K/30 fps’de çekim yapan ve 4x’e kadar destekleyen 12MP telefotodur. dijital yakınlaştırma ve 28x “hibrit” yakınlaştırma.

Şimdi, Mavic 3’ün bir yerine iki kameraya sahip olması büyük bir bomba. Ancak bizi asıl heyecanlandıran Mavic 3’ün birincil sensörünün boyutu. 2018’de Mavic 2 Pro’yu ilk denediğimizde, mükemmel 1″ CMOS sensörünü kullanarak yakaladığımız görüntüler bizi çok şaşırttı. Mavic 3’ün 4/3″ CMOS’u daha büyük ve muhtemelen daha iyi.

Yeni kamera kurulumunun yanı sıra Mavic 3, kart genelinde performans yeteneklerini artıran çeşitli yazılım ve tasarım geliştirmelerine de sahiptir. Bu geliştirmeler arasında Mavic 3’ün çevresini daha iyi görmesini ve çok sayıda engelin olduğu ortamlarda bile çarpışma ve çarpışmasız bir uçuş sağlamasını sağlayan Mavic 3’ün çok yönlü sensör dizisi yer alıyor.

Gelişmiş görüşten bahsetmişken: Mavic 3, 1080p/60 fps canlı beslemeye sahip ilk DJI drone’dur – yani ekranınızda gördüğünüz şey Mavic 3’ün gerçek zamanlı olarak kaydettiğiyle neredeyse aynıdır.

Mavic 3’ün amiral gemisi niteliğindeki uzun özellikler listesi, kamerası veya görüntü sensörü dizisiyle bitmiyor. 46 dakikalık uzatılmış uçuş süresi ve yaklaşık 10 millik video iletim menzili gibi ek göze çarpan özellikler, Mavic 3’ün yakında dünyanın önde gelen RC uçağı olarak yerini alacağını garanti ediyor.

Back to Top