Fujinon ZK25-300mm T3.5 - T3.85 Cabrio Günlük 1.500 
Canon FD 300mm f/2.8  PL Mount Prime Lens Günlük 500 

Accsoon CineEye 2S PRO SDI 1 TX – 1 RX

Günlük 600 

KiralıkAccsoon CineEye 2S Pro SDI

CineEye 2S Pro, Accsoon’un SDI ve HDMI girişli yeni profesyonel kablosuz iletim sistemidir. Yenilikçi 2.4GHz+5.8GHz Çift Bantlı İletim teknolojisi ile iletim sırasında paraziti akıllıca tanımlayabilir, ardından bu iki akıştan gelen verileri eksiksiz ses ve video sinyalini oluşturmak için birleştirerek kararlılığını ve parazit önleme özelliğini büyük ölçüde geliştirebilir. CineEye 2S Pro, yalnızca 5GHz’de yayın yapan geleneksel Wi-Fi video vericilerinden çok daha kararlıdır ve bir kez sette, size kararlı ve hatasız bir yayın sağlayacaktır.
CineEye 2S Pro, vericiden alıcıya iletim sürecini daha da optimize etti, CineEye 2S Pro 0,06 saniyeden daha az gecikmeye sahip. Ayrıca 44.1KHz/48KHz 16bit/24bit senkronize ses iletimini destekler, artık videoyu sesli olarak aktarabilirsiniz. Verici aynı anda 4 cihaza kadar gönderebilir ve dört özel alıcısı, iPhone’ları, iPad’leri ve android cihazları veya hatta serbestçe karıştırıp eşleştirmesi fark etmeksizin alıcı kombinasyonlarında bir sınır yoktur, senkronize edilmiş video elde edebilirsiniz. hepsini yayınlayın.
iOS aygıtlarındaki gecikme süresi yine de 0,06 saniyenin altına ulaşabilir. Yüksek Görüntü Kalitesi, Sağlam Bağlantı, Sorunsuz Oynatma ile artık mobil cihazlarınızı gerçek kablosuz üretkenliğe dönüştürebilirsiniz.
Tüm havacılık sınıfı CNC Alüminyum Muhafaza, yüksek performanslı Düşük güç çekme çipi, 1.3 inç OLED durum ekranı ve sıfır gürültü sağlayan fansız tasarım. NP-F ve DC Girişi, uzun çekimler için çalışırken değiştirilebilir.
2,4 GHz, 5 GHz Çift Bantlı İletim
Girişime karşı daha dayanıklı ve çok daha kararlı CineEye 2S Pro, Accsoon’un patentli Çift Bantlı İletim Teknolojisi ile donatılmıştır ve video sinyalini aynı anda 2,4 GHz ve 5.8 GHz Wi-Fi üzerinden yayınlamasına olanak tanır zaman. Daha sonra alıcı, paraziti akıllıca tanımlayabilir ve tam ses ve video akışını oluşturmak için iki akışı birleştirebilir, bu da kararlılığını ve parazit önleme özelliğini büyük ölçüde geliştirir.
Çift Bantlı İletim ile CineEye 2S Pro, yalnızca 5 GHz’de yayın yapan geleneksel Wi-Fi video vericilerinden çok daha kararlıdır. Setteyken, CineEye 2S Pro, en zorlu ortamların bile kolaylıkla üstesinden gelerek size istikrarlı ve hatasız bir akış sağlayacaktır.
Düşük Gecikme, Gerçek Kablosuz Üretkenlik Ayarlanmış
Gecikme, kablosuz video vericileri için büyük bir şeydir. Vericiden alıcıya kadar CineEye 2S Pro, 0,06 saniyeden daha az gecikme süresine sahiptir ve bu, menzilindeki en iyi performanstır. CineEye 2S Pro, ister izleme ister odağı takip ediyor olsun, bununla başa çıkabilir.
1200ft veya 350m İletim Menzili
Çift Bantlı İletim sayesinde, CineEye 2S Pro’nun iletim menzili artık 350m görüş alanına ulaşabiliyor. Bu uzun menzil ile, setten oldukça uzakta olsanız bile sette gerçek zamanlı olarak neler olup bittiğini kontrol edebilirsiniz.
Çoklu Alıcılar için Tek Verici
CineEye 2S Pro, 4 cihaza kadar gönderim yapabilir. Alıcılar, iPhone’lar, iPad’ler, android cihazlar, karıştırın ve eşleştirin. Nasıl istersen öyle yap.
Yüksek Kaliteli Senkronize Ses ve Video İletimi
CineEye 2 Pro, 1080p 60fps’ye kadar çoklu video girişini destekler. Ayrıca 44.1KHz/48KHz 16bit/24bit ses girişini destekler ve sesi düşük sıkıştırmalı codec ile yayınlayarak size neredeyse kayıpsız ses izleme deneyimi sunar.
Profesyonel İzleme Uygulaması
Sınıfındaki en iyi İzleme Uygulaması. Hem Android hem de iOS’u destekler. Şunlar gibi tüm popüler izleme özellikleriyle birlikte gelir: Ses ve Video Kaydı, Yanlış Renk, Odak Yardımı, Histogram, Dalga Formu, 3D LUT’leri ve CDL’leri Yükleme, Özel Anamorfik Oran, Özel Oran Kılavuzları vb.
Ayrıca Uygulama canlı yayını (RTMP) destekler, karmaşık aksesuarlar gerekmez, CineEye 2S Pro sette olduğunda iOS cihazlarınızı kullanarak videoyu YouTube’a veya diğer platformlara kolayca aktarabilirsiniz.
Otomatik Kanal Seçimi
CineEye 2S Pro, 20 kanalı destekler. Açılış süresi boyunca, CineEye 2S Pro, Çift Bant İletim ile eşleştirilmiş, akış için en temiz kanalı otomatik olarak seçecek, parazit önleme özelliğini daha da geliştirerek ultra kararlı kablosuz bağlantı sağlayacaktır.
Düşük Güç Tüketimi, Fansız Tasarım
CineEye 2S Pro çok düşük güç tüketimine sahiptir, tek bir NP-F970 pil size 8 saat dayanabilir.
Ayrıca CineEye 2S Pro’nun içinde fan yoktur, bu da sıfır fan gürültüsü sağlar ve ses kaydı iş akışınızda sorun yaratmaz.
1,3 inç OLED Ekran
CineEye 2S Pro, yüksek parlaklığa sahip OLED ekranla donatılmıştır. Temiz ve basit bir kullanıcı arayüzü ile eşleştirilmiş, gerçek zamanlı bağlantı durumu ve akü voltajı hakkında kolayca bilgi edinebilirsiniz. Ve basit kontrol mantığı ile Video Kalitesi Modları ve Kanal Seçimi gibi verici ve alıcılardaki ayarları hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
Kolay Donanım Yazılımı Güncellemeleri
CineEye 2S Pro, donanım yazılımı güncellemelerini destekler. Karmaşık bir işleme gerek yok, uygulama üzerinden vericinizi ve alıcınızı doğrudan güncelleyebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Accsoon CineEye 2S PRO SDI 1 TX – 1 RX” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • 1080p60 görüntüyü HDMI ya da dual SDI çıkışları ile iletme
  • 600+ Metreye Kadar <1ms Gecikme ile İletme
  • SDI Loop-Through Out
  • 3.5mm Stereo Ses Girişi
  • 5.1-5.9 GHz Frekans Aralığı
  • OLED Ekran
  • Smart Fan
Back to Top
EnglishTurkish