AJA Ki Pro Mini Kayıtçı Günlük 400 
Hollyland Mars 300S Günlük 450 

Hollyland Mars 400S PRO

Günlük 450 

Kiralık Hollyland Mars 400S PRO Kablosuz Video İletim Sistemi

Hollyland’in hafif Mars 400S PRO SDI/HDMI Kablosuz Video İletim Sistemini kullanarak gimbal, aynasız veya DSLR kamera donanımınıza 1080p60’a kadar kablosuz video iletimi ekleyin . Verici, HDMI ve SDI girişleri sağlar ve alıcı, SDI ve HDMI çıkışları sunar. Alıcıya 400′ ve Hollyview Wi-Fi uygulamasına 300”e kadar görüş hattı iletimi ile son derece düşük 0,08 saniye gecikmeye sahiptir. Güçlü bir görüş hattı sinyali için, sistem vericide iki, alıcıda iki harici anten içerir ve bir tanesi yedek olarak dahildir.

iOS veya Android için Hollyview uygulamasını kullanarak, video aktarımınızı bir Wi-Fi bağlantısı aracılığıyla gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve ayrıca bir USB Type-C adaptörü kullanarak bilgisayarınız aracılığıyla doğrudan alıcıdan canlı akış gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama ayrıca, en güçlü iletim sinyallerini kolayca bulmanızı sağlayan isteğe bağlı kanal tarama aygıt yazılımını yüklemenize olanak tanır. Verici aynı anda bir alıcıya ve iki uygulamaya veya alıcı olmadan toplam dört uygulamaya aktarım yapabilir. Yeniden tasarlanan gövde, onu teçhizatınız için düşük profilli bir seçim haline getiriyor ve çekim yaparken onu serin veya sessiz tutmak için birden fazla fan modu içeriyor.

400S PRO verici ve alıcı boyut olarak kompakttır, konfigürasyon için parlak bir OLED ekrana ve farklı montaj seçenekleri için 1/4″-20 montaj dişi olan entegre bir pabuç adaptörüne sahiptir. Her üniteye bir USB Type-C kullanılarak güç verilebilir kaynağı, birlikte verilen kilitli DC güç adaptörü veya entegre pil plakasını kullanarak ayrı olarak temin edilebilen L serisi tip pil kullanarak.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Hollyland Mars 400S PRO” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • Verici ve Alıcı Seti
  • 1080p60 Video'ya kadar iletin
  • 400'e kadar RX'e, 300'e kadar Uygulamaya iletin
  • SDI ve HDMI Girişleri ve Çıkışları
  • L-Serisi Pil/USB Type-C/DC Güç
  • OLED Ekran, Düşük Pil Uyarısı
  • Son Derece Düşük 0.08s Gecikme
  • Pabuç Adaptörü ve 1/4"-20 Montaj Dişi
Back to Top
EnglishTurkish