Blackmagic Video Assist 5inc Monitör Günlük 200 
Blackmagic Ursa Mini Pro 4.6K Kamera Günlük 500 

Swit Full HD 5.5inc Monitör

Günlük 200 

Kiralık Swit Full HD 5.5inc Monitör

SWIT’in S-1053F’i, LED arka ışığı ve 1920 x 1080 doğal çözünürlüğü, 1000: 1 kontrastı ve 160 ° / 160 ° görüş açısını gösteren bir 5.5 ”LCD paneli benimser. Dış mekan kamera video izleme için uygun bir alüminyum alaşımlı gövde, daha ince ve sağlamdır. Monitör, dahili HDMI-SDI dönüşümünü destekler ve ayrıca bir SDI döngü çıkış portuna sahiptir. 5.5 mm’lik kilitlenebilir bir DC soket aracılığıyla 6,5 ​​ila 24 VDC girişi destekler ve DV bataryaları ile çalıştırılacak bir S-7003C Canon BP Akü Plakası ile birlikte gelir.
Ayrıca, monitör video analiz asistanı kalıplarını ve 16 adede kadar kanal SDI ve 8 kanallı HDMI gömülü ses ölçer ekranına sahip gömülü ses izlemeyi, işaretler ve sesli anormal uyarı bilgilerini destekler. Menü sistemi için tek tuşla operasyona sahip bir revolve / push menü düğmesine sahiptir ve ürün yazılımı yükseltmesi için bir mikro USB portu sağlar. Monitörde katlanabilir güneş ışığı, AC-DC kilitlenebilir güç adaptörü ve taşıma çantası bulunur.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Swit Full HD 5.5inc Monitör” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5,5 inç LCD, 1920 x 1080 full HD Optik yapıştırma LCD paneli Metal gövde, tiner ve sağlam Tepe odaklama yardımcısı (çift renk) Zaman kodu, H / V gecikmesi, AFD ve ölçek belirteçleri F1-F3 fonksiyonları: Giriş kaynağı düğmesi, maksimum arka ışık, dalga şekli, bilgi ekranı, renk sıcaklığı, zaman kodu, zebra, vektör, ses ölçer, histogram, yanlış renk, AFD, H / V gecikme, R / G / B / Mono, ölçek İşaretleyiciler, renk çubuğu, ses uyarısı, zirve odak yardımcısı, en boy oranı, tarama modu, yakınlaştırma modu, dilsiz, çerçeve dondur, çevir Kilitlenebilir HDMI konektörü.
Back to Top
EnglishTurkish