Atomos Shinobi 5 inch SD 3G-SDI Günlük 250 
Sigma MC-21 EF to L Günlük 125 

Sony 17inch Monitör

Günlük 500 

Kiralık Sony LMD-A170 17″ LCD Prodüksiyon Monitörü

Sony LMD-A170 17″ LCD Üretim Monitör seti, stüdyo ve yayın kullanımına yönelik taşınabilir, 1920 x 1080 çözünürlükte ekran. Monitör bir geniş 178 ° yatay ve dikey görüş açıları ile LCD ekran IPS barındırmaktadır ve 3G sağlar NTSC/PAL, 720p, 1080i ve 1080p giriş sinyallerini 24p – 60p arası kare hızlarıyla destekleyen /HD/SD-SDI, HDMI ve kompozit girişler.

Monitör, yeni bir düşük gecikmeli otomatik I/P dönüştürme, gelişmiş görüntü doğruluğu için yeni bir video işleme motoru, ekran üzeri tally ve boyunduruk montaj vida delikleri dahil olmak üzere önceki LMD serisi monitörlerden birkaç yeni özellik ve yükseltme sunuyor. Monitör ayrıca çok çeşitli profesyonel izleme özellikleri sunar. yerleşik dalga biçimi ve vektörskop, ayarlanabilir renkli pik ile odak yardımcısı, zaman kodu ekranı ve Slog2 – Rec 709 LUT gibi.

Yerleşik bir ses kod çözücü, 16 kanala kadar gömülü SDI ses görüntülemenizi sağlar. Ses, ön paneldeki 3,5 mm kulaklık jakı veya 1W dahili hoparlör kullanılarak izlenebilir. Döngü çıkışlı bir kompozit giriş, standart tanımlı analog cihazlar için bağlantı sağlar ve 3,5 mm stereo mini jak ses girişi ile eşleştirilir. İki Ethernet bağlantı noktası, seri ve paralel uzaktan kumandalar için bağlantı sağlar; Monitörün yazılımını yükseltmenin yanı sıra ağınız üzerinden monitör ayarlarını kontrol etmenize ve yüklemenize izin verir. Sahada kullanım için 4 pinli XLR üzerinde 12 VDC güç girişi bulunmaktadır.

Monitör, standart VESA 100 x 100 mm montaj donanımıyla uyumludur. İsteğe bağlı rafa montaj braketleri de mevcuttur. Monitör ayakları ve tutamak dahildir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sony 17inch Monitör” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top
EnglishTurkish