Kaleidoscope Prism FX 77mm Filtre Günlük 150 
Leica R Summilux FF Rehoused Lens Seti Günlük 7.500 

DJI RS 2 Gimbal

Günlük 500 

Kiralık DJI RS 2 Gimbal

DJI RS 2 yeniden tasarlanmış bir izlem Ronin-S oynak 10 lb monokok karbon fiber kolları eksene Bu% 25 daha hafif ve daha kompakt sayesinde ilgili kadar kadar bir yük ile ve daha küçük bir batarya kartuşu ile daha kısa tutma sapı olan , yine de 12 saatlik bir çalışma süresine sahip. Motorlar yaklaşık %20 daha güçlüdür ve Blackmagic Pocket 6K, Canon 1D X Mark III, Sony a7S III ve ALEXA Mini LF gibi kameraları destekler.

RS 2 ayrıca, daha önce yalnızca eşlik eden mobil uygulama aracılığıyla erişilebilen hızlandırılmış ve hiper atlama gibi özelliklerin yanı sıra gimbal ayarlarına erişmenizi sağlayan 1.4″ tam renkli bir LCD dokunmatik ekrana sahiptir.

RS 2, DJI Titan’ı kullanır. artırılmış pürüzsüzlük ile gelişmiş stabilizasyon sağlamak için stabilizasyon algoritması 100 mm’ye kadar zoom lensli uygulamalarda, SuperSmooth adlı yerleşik bir özellik, akışkan hareketi elde etmek için mikro hareketleri telafi ederek ve torku artırarak algoritmayı tamamlar (isteğe bağlı bir lens desteği gereklidir).

Ayrıca özel aksesuarlar için elektrik kontaklı iki RSA bağlantı noktası vardır ve her bağlantı noktası, bu isteğe bağlı aksesuarların hızlı serbest bırakılması için bir NATO montajına sahiptir. Gimbalın solunda ve sağ tarafında bir RSA bağlantı noktası sağlanır. Desteklenen aksesuarlar arasında odak çarkı, çevirmeli çift tutamak ve gimbalin bir arabaya, pergele veya kaydırıcıya verimli bir şekilde takılması için evrensel bir montaj parçası bulunur.

Tamamlayıcı iOS/Android Ronin uygulaması, standart hızlandırılmış ve panorama işlevlerine ek olarak birçok yaratıcı özellik sunar. Zaman Tüneli, yuvarlanma hareketini, uzay ve zamanı “bükmek” için hyperlapse ile birleştirir. Track, sıkı bir şekilde koreografisi yapılmış bir çekim için tekrarlanabilir bir kamera hareket yolu oluşturmanıza olanak tanır. Force Mobile, gimbal alnın akıllı telefonunuzun hareketlerini takip etmesini sağlar. Force Mobile, isteğe bağlı DJI RavenEye 1080p iletim sistemini kullandığınızda gelişmiş yanıt verme özelliğiyle de elde edilebilir. Bahsedildiği gibi, bu özelliklerin çoğuna RS 2’nin dokunmatik LCD ekranından erişilebilir. İsteğe bağlı RavenEye sistemini kullandığınızda, RavenEye’in ActiveTrack özelliğini kullanırken nesnelerinizin canlı görüntüsünü dokunmatik ekranda da görüntüleyebilirsiniz.

RS 2, iki adet çıkarılabilir hızlı serbest bırakma plakasına sahip çift katmanlı bir Manfrotto artı Arca-Swiss kamera montaj sistemi kullanır. Sosyal medya içeriği için, kameranızı portre moduna getirmek için bir düğmeye dokunarak gimbal ayarlanabilir. Kameranızı verimli bir şekilde dengelemenize izin vermek için, RS 2’nin her eksende bir eksen kilidi vardır, böylece her seferinde bir eksenin kilidini açıp dengeleyebilirsiniz. Ek olarak, ince ayarlı bir dengeleme düğmesi, kameranız için en uygun dengeyi daha fazla aramanıza olanak tanır.

Gimbal, birlikte verilen tutma koluna sabitlenen bir pil kartuşunda 12 saate kadar çalışır. Kartuş, ayrı olarak satılan başka bir kartuşla kolayca değiştirilebilir. Kartuş, tutma yerindeki bir USB Type-C bağlantı noktası aracılığıyla şarj edilebilir ve pili yeniden şarj etmeniz gerektiğinde tutma yeri gimbalden tamamen çıkarılabilir. BG30 tutacağı, PD ve QC 2.0 şarj protokolleriyle uyumludur. DJI, pakete dahil olmayan 24W şarj cihazı kullanmanızı şiddetle tavsiye eder. Pil, 24W hızlı şarjı destekler ve yaklaşık 1,5 saatte tamamen şarj edilebilir.

RS 2, gimbalin farklı parçaları ve anahtar aksesuarlar için özel bölmelerle tasarlanmış, su sıçramasına karşı korumalı bir taşıma çantasıyla birlikte gelir. Bir mini tripod da dahildir ve belirli senaryolarda gimbalin iki elle manevrası için bir stand veya bir uzatma kolu olarak işlev görmesi için tutma sapının altındaki 1/4 “-20 dişe bağlanır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“DJI RS 2 Gimbal” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top
EnglishTurkish