GoPRO HERO 8 Aksiyon Kamerası Günlük 250 
Red Komodo 6K Kamera Günlük 1,250 

GoPRO HERO 9 Aksiyon Kamerası

Günlük 250 

Kiralık GoPRO HERO 9 Aksiyon Kamerası

Önceki HERO modelinde durum bilgilerini gösteren ön ekran artık 1,4 “olarak daha büyüktür ve canlı bir görüntü sunarak vlog ve benzer kullanımlar için çekimleri kadrajlamanıza olanak tanır. Kamera içi ufuk seviyelendirme ile yeni bir HyperSmooth 3.0 dijital görüntü sabitleme gimbal olmadan daha akıcı, daha kararlı videolar üretmenizi sağlar. Tam bir aksiyon kamerası olsa da HERO9 Black, onu bir web kamerası olarak ve 1080p Full HD canlı akış için kullanmanıza izin veren muazzam özellik setini kullanır. Tüm aksiyon kamerası maceralarınız ve daha fazlası için harici bir muhafaza gerektirmeden 33 ‘su geçirmez olan sağlam bir tasarımda kapsamlı bir çözüm.Opsiyonel bir dalış muhafazası ayrıca kamerayı çok daha derin sulara götürmek için kullanılabilir.

Bir diğer yeni eklenti ise, HindSight adlı bir özellik de dahil olmak üzere, kayıt düğmesine basmadan önce 30 saniyelik video kaydetmenize olanak tanıyan ve o önemli beklenmedik anı hiçbir zaman kaçırmamanızı sağlayan bir Güç Araçları özellikleri paketidir. top oyunu veya başka bir olay.

Tüm bu özellikler bir güç santrali sistemi sunmak için zaten bir araya gelse de HERO9 Black, kameranın önceki sürümlerinden taşınan ve bazıları da geliştirilmiş birçok diğer özellikle tamamlandı. Bunlar arasında dokunmatik yakınlaştırma, ham fotoğraf ve ses yakalama, zaman atlamalı ve gece atlamalı, 8x ağır çekim, gelişmiş 100 Mb / sn bit hızı, gelişmiş rüzgar gürültüsü azaltma özellikli üç mikrofon, Protune özellikli büyük 2,3 “arka dokunmatik ekran bulunur profesyonel video ve ses ayarları, “GoPro, fotoğraf çek” gibi 14 sesli komut ve çok daha fazlası.

HERO9 Black’in alt kısmında, ister ekstrem sporlar ister Facebook’ta canlı yayın olsun, tüm uygulamalarınız için GoPro’da bulunan 45’in üzerinde montaj aksesuarına kolayca takmanıza izin veren yerleşik, açılır-kapanır 2 uçlu bir montaj bulunur. Ayrıca, kameranın işlevlerini daha da genişletmek için, harici bir mikrofon ekleyen Media Modu ve daha fazla multimedya iş akışı için ek montaj ve sinyal çıkış seçenekleri gibi birden fazla isteğe bağlı eklenti modu sunulmaktadır. Kamera, sosyal medyayı göz önünde bulundurarak, Instagram gibi platformlar için ideal formatta fotoğraf çekmek için portre moduna geçmenize de olanak tanır. HERO9 Black’in bataryası, önceki modelin bataryasına kıyasla% 30 daha uzun, 1720mAh kapasiteye sahiptir ve kamerayı tek bir şarjla daha uzun süre çalıştırmanıza olanak tanır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“GoPRO HERO 9 Aksiyon Kamerası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 • 20.2 MP fotoğraf
 • 5K 30 fps, 4K 60 fps video kayıt
 • 1.4 inç renkli ön ekran
 • 2.27 inç dokunmatik arka ekran
 • 10 metreye kadar su altında kullanım
 • Hypersmooth 3.0 teknolojisi
 • Dahili bağlantı aksesuarı
 • 8X ağır çekim video (1080p 240 fps)
 • 1080p Live Streaming
 • Sesli Kontrol
 • Superfoto HDR+
 • RAW kayıt özelliği
Back to Top
EnglishTurkish