Blackmagic Pocket 6K PL Mount Kamera Günlük 500 
Rayzr Mc 200 RGB Led Panel Günlük 650 

Blackmagic Pocket 6K EF Kamera

Kiralık Blackmagic Pocket 6K EF Kamera

Blackmagic Design’in, Süper 35 boyutlu 6K HDR görüntü sensörüne sahip yeni nesil  el kamerası Pocket 6K, 13 durak dinamik aralık, bir EF objektif yuvası ve 25.600’e kadar çift yerel ISO’ya sahip. 

Blackmagic Design bugün, Süper 35 boyutlu 6K HDR görüntü sensörüne sahip yeni bir el kamerası, 13 durak dinamik aralık, bir EF objektif yuvası ve 25.600’e kadar çift yerel ISO olan Blackmagic Pocket 6k Sinema Kamerasını duyurdu.

Blackmagic Cep Sineması Kamerası 4K (BMPCC 4K), yaklaşık bir buçuk yıl önce NAB 2018’de açıklandı. O zamandan beri film yapımcıları arasında oldukça popüler oldu. Çoğunlukla, yüksek kaliteli video kodekleri, mükemmel dinamik aralık, çift ISO ve genel olarak çok çeşitli çözünürlük ve kare sayısı nedeniyle.

Kayıt işlemi, 4K’ya kadar tüm formatlarda ve 6K’ya kadar tüm formatlarda 12 bit Blackmagic RAW 10 bit Apple ProRes dosyalarında çalışır. Kamerada dahili CFast ve SD UHS-II kart yuvaları ve doğrudan harici bir SSD’ye kayıt yapmak için bir USB-C genişletme portu bulunur. Ortam kartları ve diskler, Mac için HFS + ve Windows için ExFAT’ta biçimlendirilebilir.

Dinamik menzil açısından Blackmagic Design, yeni kameranın 13 durak alacağını (tıpkı BMPCC 4K gibi) iddia ediyor. 

BMPCC 6K gövdesi hafif karbon fiber polikarbonat kompozitten yapılmıştır. Fotoğraf makinesi, kayıt, ISO, WB ve tek elle ulaşılabilen deklanşör açısı için tüm kontrollere sahip çok işlevli bir tutma yerine sahiptir. Tıpkı BMPCC 4K gibi, yüksek çözünürlüklerde hassas manuel netlemeye yardımcı olmak için arka tarafında 5 inç büyüklüğündeki dokunmatik LCD ekrana sahip. Fotoğraf makinesi “odaklanmak için dokunma” kontrollerini destekler.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Blackmagic Pocket 6K EF Kamera” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top
EnglishTurkish