Panasonic Lumix S1H 6K Kamera Günlük 600 
Panasonic Lumix GH5-S Kamera Günlük 450 

Blackmagic Pocket 4K Kamera

Günlük 450 

Kiralık Blackmagic Pocket 4K Kamera

Blackmagic Design Cep Sineması Kamera 4KBirkaç bit hızında Blackmagic Raw ve çeşitli ProRes 422 seçenekleri de dahil olmak üzere çeşitli codec bileşenlerinde 75 fps’ye kadar hızlarda 4096 x 2160 DCI 4K’ya kadar görüntü yakalamak için bir 4/3″ sensöre sahiptir. 6.6 güncellemesi ile BMPCC 4K şimdi 4:3 anamorfik için 2.8K raw modunda 80 fps’ye ve 2.4:1 geniş ekranda 4K raw modunda 75 fps’ye kadar sunar.4:3 kaydın yanı sıra 1,33 kayıt için 2x de-squeeze önizlemesi mevcuttur x sıkıştırma seçeneği. 120 fps’ye kadar ağır çekim hızları, Super16 lensler için 2,6K raw ve kırpılmış Full HD olarak mevcuttur. 6.6 güncellemesi, Pocket Battery Grip desteği ve yerleşik ufuk seviyesi işlevi ile çalışmayı kolaylaştırır Diğer 6.6 güncelleme özellikleri arasında ek dil desteği, USB PTP kontrolü, özelleştirilebilir çerçeve kılavuzları, 8 kata kadar yakınlaştırma işlevi,özel LUT’leri Blackmagic Raw’da meta veri olarak gömme yeteneği ve daha fazlası.

Micro Four Thirds lens yuvası, orijinal, hafif Cep Sinema Kamerası lenslerini barındırır ve ayrı olarak temin edilebilen adaptörler kullanılarak PL, C, EF ve diğer lenslerle kullanılabilir. Düşük ışıkta çekim için 25.600’e kadar çift yerel ISO özelliği bulunur ve 13 adımlı dinamik aralık, zengin HDR görüntüler sağlar.

Dahili CFast 2.0 ve SD/UHS-II kart yuvalarını kullanarak kaydedin veya daha uzun klipleri harici bir sürücüye çekmek için USB Type-C çıkışını kullanın. Pocket Cinema Camera 4K’nın 5″ dokunmatik LCD’si, harici bir yerleşik monitör ihtiyacını azaltırken, tam boyutlu bir HDMI bağlantı noktası, daha büyük bir ekrana sinyal çıkışı yapmanızı sağlar. Menü ve arayüz, ekranda bulunanlarla aynıdır. URSA Mini kamera ve 3D LUT’ler, taahhütte bulunmaya hazır olduğunuzda görünümünüzde izleme veya pişirme için uygulanabilir.

Ses özellikleri arasında profesyonel tarz mikrofonlar için fantom güce sahip mini XLR girişi, 3,5 mm jak ve dahili stereo mikrofon bulunur. Ek özellikler, URSA Mini ve Bluetooth uzaktan kumanda ile aynı Blackmagic OS’yi içerir. Çok yönlü post prodüksiyon kontrolü için DaVinci Resolve Studio için bir lisans anahtarı dahildir. Pocket Cinema Camera 4K’nın karbon fiber kompozit yapısı hafif güç ve dayanıklılık sağlar ve güç seçenekleri arasında ürünle birlikte verilen Canon LP-E6 tipi pilin veya birlikte verilen güç kaynağının bitmesi yer alır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Blackmagic Pocket 4K Kamera” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • 4/3"-Boyutlu HDR Sensör
  • DCI 4K60, 2.8K80 Ham 4:3 Anamorfik
  • Çift Yerel 400/3200 ISO / 25.600'e kadar
  • Super16 Lensler için 2,6K 120 Raw'a kadar
  • 5" Dokunmatik Ekran
  • Aktif Micro Four Thirds Lens Yuvası
  • CFast 2.0 ve SD/UHS-II Kart Yuvaları
  • USB Type-C ile Harici Kayıt
  • 13-Stop Dinamik Aralık, 3D LUT Desteği
  • DaVinci Resolve Studio Lisansını içerir
Back to Top
EnglishTurkish