Red Monstro 8K Kamera Günlük 5,000 
Fujifilm X-T4 Kamera Günlük 500 

Sony Alpha A7S III Full Frame Kamera

Günlük 600 

Kiralık Sony Alpha A7S III Kamera

Yüksek hassasiyet (409600’e kadar genişletilen ISO), 15 duraklı geniş dinamik aralık, 4K 120p, hızlı ve güvenilir otomatik netleme ve ekstra güçlü görüntü sabitleme dahil olmak üzere üstün Full Frame video performansı sunan α7S III, film yapımcıları için çıtayı bir kez daha yükseltiyor.

SONY FX3 FULL FRAME SİNEMA KAMERASI

Büyük pikseller sayesinde yüksek hassasiyet ve düşük gürültü

Full Frame, 12,1 megapiksel, arkadan aydınlatmalı yeni Exmor R CMOS görüntü sensörü; ışık toplama, kablolama ve çıkış optimizasyonu alanının önemli yeniliklerini taşıyor. İki katına çıkan müthiş okuma hızları, bütün hassasiyet aralığında üstün görüntü kalitesi, 15 duraklı geniş dinamik aralık ve düşük jöle etkisi sağlayan sensör, netleme düzlemli aşama algılamalı AF de sunar.

8 kata kadar daha güçlü BIONZ XRTM görüntü işlemcisi

Yeni bir sensör ve eşsiz bir hızla yeni geliştirilen BIONZ XR görüntü işleme motoru 8 kata kadar yüksek işleme gücü sunar. Geleceğe dönük mimarisiyle bu motor, fotoğraf ve videolarda üstün ifade gücü için daha hızlı bir şekilde yüksek kaliteli görüntüler sağlar, ayrıca önemli ölçüde iyileştirilmiş fotoğraf makinesi arabirimi duyarlılığı sunar.

4K 120p’de dahi büyüleyici AF performansı

Yeni Exmor R Full Frame görüntü sensörü ve devrim niteliğindeki BIONZ XR görüntü işleme motoru, konum ve zaman açısından olağanüstü ayrıntı için her zaman etkin nokta atışı AF ve 120 kare/saniyede veya ağır çekimde dahi büyüleyici 4K videolar sunar. Full Frame sensörün sağlayabileceği çözünürlük ve alan derinliğiyle mükemmel sonuçlar elde edilir.

Meşhur hassasiyetimiz genişletilmiş ISO 409600 sunuyor.Serinin meşhur hassasiyeti videolarda ISO aralığını 80’den çarpıcı 409600 düzeyine (standart aralık 80-102400) genişleterek başarı sergiliyor. Gelişmiş ışık toplama ve çıkış optimizasyonu sunan 12,1 megapiksel Full Frame sensör tüm hassasiyet aralığında düşük gürültü sunuyor. Ayrıca adeta zifiri karanlıkta dahi kullanılabilir nitelikte görüntü yakalıyor.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sony Alpha A7S III Full Frame Kamera” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • 12 MP Full Frame Exmor R BSI CMOS Sensör
  • UHD 4K 120p Video, 10-Bit 4:2:2 Dahili
  • 16-Bit Ham Çıkış, HLG ve S-Cinetone
  • 759 Noktalı Hızlı Hibrit AF
  • 9,44 m Noktalı QXGA OLED EVF
  • 3,0" 1,44 m Nokta Değişken Açılı Dokunmatik Ekran
  • 5 Eksenli SteadyShot Görüntü Sabitleme
  • Genişletilmiş ISO 40-409600, 10 fps Çekim
  • Çift CFexpress Tip A/SD Kart Yuvası
Back to Top
EnglishTurkish