Fujifilm X-T4 Kamera Günlük 500 
Panasonic Lumix S1H 6K Kamera Günlük 750 

Sony FX3 Full Frame Kamera

Günlük 1.000 

Kiralık Sony FX3 Full Frame Kamera

Bu kamera, FX6’nın üst düzey video çekimini, pek çok aynasız meraklıya aşina olan a7S III’ün küçük formuyla birleştiriyor. FX6, FX9 ve hatta VENICE prodüksiyonlarında B-kamera olarak kullanılmak üzere iyi konumlandırılan FX3, video çekmeye ayrılan fotoğrafçılar için de rahat bir seçenek olarak hizmet ediyor.

Tam çerçeve Sony FX3, tam çerçeve formatının imzası olan sığ alan derinliğiyle UHD 4K videoya kadar yakalamak için 12,1 MP Exmor R BSI CMOS sensör ve bir BIONZ XR işlemci kullanır. 80 ila 409.600’lük genişletilmiş ISO aralığı, 15’ten fazla dinamik aralık ve sınırlı panjur efektleri, FX3’ün hassas, nüanslı görüntü yakalamasını daha da tamamlıyor. Hafif, kompakt formu, kafessiz kullanımı kolaylaştırmak için birden fazla aksesuar ipliği ile tasarlanmıştır ve profesyonel ses yakalama için çıkarılabilir, çift XLR / TRS adaptör sapıyla birlikte gelir. Çalışma özellikleri arasında mafsallı, dokunmatik ekranlı bir LCD, çoklu otomatik odaklama seçenekleri ve 5 eksenli kamera içi görüntü sabitleme bulunur.

Cinema Line Ailesinin En Kompakt Üyesi

Sony’nin Cinema Line ürününe yapılan bu kompakt eklenti, FX6’nın tam kare, S-Cinetone yakalamasını UHD 4K yakalama, otomatik odaklama seçenekleri ve a7S III kameranın gövde boyutuyla birleştiriyor. FX3’ün ileri video tasarımı, FX6 ve a7S III’ün ISO aralığı ve bataryası ile çeşitli kullanım ve ses özelliklerini de paylaşır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sony FX3 Full Frame Kamera” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top
EnglishTurkish