Blackmagic Ursa Mini Pro 4.6K Kamera Günlük 500 
Blackmagic Ursa Mini 4.6K EF Kamera Günlük 500 

Blackmagic Ursa Mini 4.6K PL Kamera

Günlük 500 

Kiralık Blackmagic Ursa Mini 4.6K PL Kamera

Blackmagic Design’ın URSA Mini 4.6K Dijital Sinema Kamerası , şimdi daha küçük, daha elde taşınabilir bir form faktöründe, 15 adımlı dinamik aralığa sahip Super-35mm 4.6K sensörüyle sinematik görüntüler kaydedebilir. Ergonomik gövde tasarımı dengelidir ve birçok farklı film yapımı stili için kullanılabilir. PL-Mount, çok sayıda popüler lensle uyumludur ve farklı estetik seçenekler sunar. Kameranın yan tarafındaki bir rozet, bir LANC bağlantısı aracılığıyla Başlatma/Durdurma’yı kontrol edebilen, ürünle birlikte verilen yan kolu kabul eder.

Sinematik görüntüler üretmek için URSA Mini, CinemaDNG formatında ham sensör verilerini 60 fps’ye kadar CFast 2.0 bellek kartlarına kaydedebilir. Ham dosyalar, sensörden gelen tam dinamik aralığı ve renk tonalitesini korur, böylece post prodüksiyonda görünüm üzerinde daha fazla kontrole sahip olabilirsiniz. Ancak, veri ağırlıklı sıkıştırılmamış ham dosyaların sette ele alınması her zaman kolay değildir, bu nedenle sıkıştırılmamış ham kayda ek olarak 4.6K URSA Mini, yerden tasarruf etmek için 3:1 ve 4:1 sıkıştırma oranlarında sıkıştırılmış ham kayıt sağlar. post prodüksiyon esnekliğinin korunması.

URSA Mini ayrıca, iş akışınıza bağlı olarak 444 ve 422 renk alt örnekleme varyasyonları içinde birçok farklı lezzette düzenlemeye hazır ProRes dosyalarını kullanarak UHD 4K (3840 x 2160) ve 1080p video kaydeder. Üst uçtan başlayarak, UHD görüntüleri ProRes 444 XQ’da 312,5 MB/sn’de 1080p’ye kadar kaydedilebilir, ProRes 422 Proxy dosyasında nispeten düşük 5,6 MB/sn veri hızında gelir. Kamera çift CFast kartı kabul ettiğinden, biri dolduğunda kamera değiştirme kartlarına sahip olarak uzun süre kayıt yapabilirsiniz.

URSA Mini için güç, kameranın arkasındaki 4 pimli XLR jakı aracılığıyla sağlanabilir. İsteğe bağlı bir plaka ile URSA, arkada profesyonel V-Mount veya Gold Mount pilleri kabul eder. Güce bağlandıktan sonra URSA, gücü ikinci bir 4 pimli XLR jakı aracılığıyla bile dağıtabilir.

Kompakt El Tipi Tasarım

Bilinen URSA şeklini küçültmek, URSA Mini’nin her boyutta ekiple uzun metrajlı ve bağımsız film, TV yayını, reklam, belgesel ve müzik videosu iş akışlarına uymasını sağlar. Yerleşik bir hızlı serbest bırakma plakalı isteğe bağlı omuz montajını kullanan URSA Mini, birkaç saniye içinde elde taşınırdan omuza üç ayaklıya geçebilir. Boyutuna rağmen, URSA Mini, profesyonel iş akışları için hala temel G/Ç’ye uygundur.

URSA Mini’yi 5 lb’de hafif tutmak için gövde magnezyum alaşımlarından yapılmıştır. Kamerayı elde kullanım için daha kabul edilebilir kılmak için bir yan tutamak dahildir. İsteğe bağlı omuz montajı ile, tutamak, belge tarzı bir konfigürasyonda kullanılmak üzere kameranın yanından uzatılabilir.

4.6K Süper-35mm Sensör

4608 x 2592 efektif çözünürlüğü ile URSA Mini’nin içinde yer alan sensör, film benzeri 15 adımlı dinamik aralık ile 4k’den daha yüksek çözünürlüğe sahip hareketli görüntüler yakalayabilir. Geniş bir pozlama genişliği, postta daha fazla kontrole izin vererek, gölgeleri artefaktlardan temiz tutarken vurgu kurtarmayı mümkün kılar.

URSA Mini, televizyona veya daha yüksek kare hızları gerektiren diğer iş akışlarına uyacak şekilde tüm sensörü 60 fps’ye kadar kaydedebilir. Sensörün daha küçük bir bölümünü kullanan URSA Mini, 1080p çözünürlükte 120 fps’ye kadar ağır çekim görüntüleri de kaydedebilir. URSA Mini, yüksek kare hızlarını kaydederken, yakalanan çekimleri belirlenen standart kare hızına uydurarak, düzenlemeden önce son işlem gerektirmeyen pürüzsüz çekimler sağlar.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Blackmagic Ursa Mini 4.6K PL Kamera” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • 4608 x 2592p Global Shutter CMOS Sensör (Global & Rolling Sensör 4.6K  EF)
  • 15 Stop Dinamik Aralıkwww.akratek.com
  • 5", 1080p Flip-Out LCD Ekran
  • C-Fast Hafıza Kartlarına Cinema DNG Raw ve Pro Res 422 HQ Formatlarında Kayıt
  • 10-Bit 4:2:2 4K, 12G-SDI Çıkışıwww.akratek.com
  • 2x XLR Audio Girişi
  • START/STOP, Iris, Focus için LANC Portu
  • Çift C-Fast 2.0 Kart slotuna kayıt imkanı
Back to Top
EnglishTurkish