GoPRO HERO 10 Aksiyon Kamerası Günlük 350 
Rode NTG-3B Shotgun Mikrofon Seti Günlük 125 

Red Komodo 6K Kamera

Günlük 2.500 

Red Komodo 6K ve Aksesuarları


1x 5 inch Onboard Monitör (TV Logic F5A)


1x 17 inch Yönetmen Monitörü


Clipon


Follow Focus


Sachtler Tripod


4x V-Mount Batarya, Şarj Aleti


2x 256 GB CFast Kart , 1x CFast Kart Okuyucu


BNC Kablo, Magicarm, A-Box, Cage vs Yan Ekipmanlar


Kiralık Red Komodo 6K Kamera

RED, KOMODO 6K Dijital Sinema Kamerasının sürülmesiyle yeni adımlar attı. RED için devrim niteliğinde olan, KOMODO ile son derece kompakt bir hepsi bir arada tasarımın oluşturulmasıdır. Bu, bir CFast 2.0 kartını medya yuvasına takabileceğiniz ve 280 MB / s’ye varan veri hızlarıyla oynamaya hazır olduğunuz anlamına gelir. Üst düzey 2,9 “1440 x 1440 dokunmatik ekran, çekimlerinizi yapılandırmayı ve izlemeyi kolaylaştırır veya önizleme ve ayarlar için bir iOS veya Android cihaz kullanmak için RED Kontrol sistemini kullanabilirsiniz. Bu, entegre 2,4 / 5 GHz Wi-Fi ile mümkündür. USB Type-C bağlantı noktası ve isteğe bağlı adaptörler aracılığıyla kablolu kontrol de mümkündür.

Canon RF lens yuvasının kullanımı KOMODO’nun son derece kompakt olmasına izin verirken, isteğe bağlı adaptörlerin kullanımıyla çok çeşitli lenslerle uyumluluğa da olanak tanır. Montaj, dahili adaptör aracılığıyla mekanik RF lensleri ve mekanik EF lensleri doğal olarak destekleyecektir. İsteğe bağlı elektronik EF’den RF’ye montaj adaptörlerini kullanan KOMODO, elektronik Canon EF montajlı lensleri bile destekleyecek ve otomatik odaklama gibi ek işlevlerin kilidini açacaktır.
RED için bir ilk, uyumlu lenslerle Faz Algılamalı Otomatik Odaklama (PDAF) kullanma yeteneğidir. Bu, elektronik iletişim ile ayrı olarak satılan EF-RF adaptörüyle kullanılan uyarlanmış Canon EF yuvalı lensleri içerir. Faz algılama sistemleri, mesafeyi ölçerek ve karşılaştırarak hızlarıyla bilinir ve video üretimi için güvenilir, doğru bir sistem sağlamalıdır. Ek olarak, dokunmatik ekran hızlı bir şekilde odak değiştirmek ve nesneleri seçmek için kullanılabilir.
Görüntü kalitesine geri dönersek, KOMODO, güçlü 16-bit REDCODE RAW formatını kullanarak 40 fps’de 6K’ya kadar çekim yapabilme özelliği ile RED’in en iyileri arasında olmayı vaat ediyor. RED, kullanıcılara her biri sırasıyla düşükten yükseğe değişen HQ, MQ ve LQ arasında bir seçim sunan basitleştirilmiş sıkıştırma seçeneklerine sahiptir. Bu seçeneklere sahip olmak, kullanıcıların her çekim için en iyi seçeneği seçmesine ve veri hızına mı yoksa görüntü kalitesine mi öncelik verileceğini belirlemesine olanak tanır. REDCODE RAW, 5K’dan 48 fps’ye, 4K’dan 60 fps’ye ve 2K’dan 120 fps’ye kadar desteklenir ve post prodüksiyonda mümkün olan en büyük esnekliği sunar. Daha geleneksel bir format kullanmak isteyenler, Apple ProRes 422 HQ ve standart 422’de 60 fps’ye kadar DCI 4K veya 120 fps’ye kadar DCI 2K ile yerel olarak kayıt yapabilirler.
Tam bir hepsi bir arada kamera çözümü olan KOMODO, bir dizi gerekli bağlantı noktası ve bağlantıya sahiptir. Buna, entegre stereo mikrofonlar ve ses için 3,5 mm giriş, 9 pimli EXT bağlantı noktası aracılığıyla genlock / zaman kodu / GPIO / RS232 desteği ve bir DC güç girişi dahildir. Bir 12G-SDI bağlantı noktası, özel izleme çözümleri için 10 bit 4: 2: 2 kalitesinde 60 fps’de DCI 4K’ya kadar destekler. Kameranın arka tarafında, sahada neredeyse sınırsız kayıt için çalışırken değiştirilebilen çift Canon BP-9xx serisi pil yuvaları da bulunuyor.
RED KOMODO 6K, görüntü kalitesi açısından hiçbir şeyden ödün vermeyen, olağanüstü kompakt bir form faktöründe eksiksiz bir hepsi bir arada sinema kamerası çözümüyle kesinlikle etkileyicidir. Bu temel model, KOMODO 6K, 45 W AC güç adaptörü, Mini Dünya Seyahati Adaptör Kiti ve Canon RF-EF mekanik adaptör içerir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Red Komodo 6K Kamera” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top
EnglishTurkish