ARRI ALexa Mini EF Mount Adaptör Günlük 250 
ARRI Diopter Frame 138mm Günlük 400 

Sony FX9 Kamera

Günlük 2.500 

Sony FX9 Body ve Aksesuarları


1x 5 inch Onboard Monitör (TV Logic F5A)


1x 17 inch Yönetmen Monitörü


Clipon


Follow Focus


Sachtler Tripod


4x V-Mount Batarya, Şarj Aleti


3x 128 GB BXQD Kart


BNC Kablo, Magicarm, A-Box, Cage vs Yan Ekipmanlar


Kiralık Sony FX9 Kamera

İster belgesel, ister etkinlik, ister gerçek TV, ister eğitim, ister kurumsal prodüksiyonlar çekiyor olun, Sony PXW-FX9 XDCAM 6K Full Frame Kamera Sistemi, güçlü ve esnek 4K değiştirilebilir lens kamera sistemi ile sizi kapsıyor.

PXW-FX9, 4K görüntüyü sinematik alan derinliği ile yakalamanızı sağlayan tam çerçeve, aşırı örneklenmiş 6K Exmor R CMOS sensöre sahiptir.

Fotoğraf makinesinin E-montajı paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve E-montajlı objektifler kullanmanıza izin verir.

PXW-FX9 giriş ve çıkış özellikleri arasında 4K için 12G-SDI ve HDMI çıkışı, HD için 3G-SDI çıkışı ve çoklu kamera kurulumu kullanılırken genlock ve zaman kodu bulunur.

Fast Hybrid AF otomatik netleme sistemi doğru netlemeye izin verir ve hatta yüz algılamanın 561 algılama noktası ile insan formunu otomatik olarak algılamasını sağlar.

PXW-FX9’un iç jiroskopu sayesinde çekimler için gelişmiş görüntü sabitleme ile elde edilir, o kadar pürüzsüz bir dokunuş kullanıyormuşsunuz gibi görünür.

4 kanallı ses kaydı, harici mikrofonları kullanmanızı ve dahili mikrofonlarla aynı anda ortam sesi kaydetmenizi sağlar.

Kamera, 15 duraklı bir dinamik aralığa sahiptir ve proxy dosyalarını kullanan çoklu yedekleme kayıt modlarının yanı sıra, aynı anda ve röle kaydını destekleyen çift XQD ortam kartı yuvalarına 10 bit 4: 2: 2 kaydeder.

Kamera, DCI (4096 x 2160), UHD (3840 x 2160) ve HD (1920 x 1080) dahili olarak XAVC-I, XAVC-Long ve MPEG HD’de 1 fps ile 60 fps arasında seçilebilir bir kare hızında kaydedebilir biçimleri.

Ayrıca gelecekteki bir firmware güncellemesiyle, 180 fps’ye kadar HD kaydedebilecek ve 120 fps’ye kadar 16 bit ham 4K / 2K çekim yapabilecek. Geniş dinamik aralığına ek olarak, gelişmiş renk ve ışık özellikleri, düşük ışık koşullarında veya daha yavaş bir lens kullanıldığında yardımcı olan 800/4000’lik bir çift tabanlı ISO içerir.

7 kademeli elektronik değişken HD filtresi,1/4 ila 1/128 yoğunluğa ayarlayarak otomatik veya manuel modda çalışabilir. Kameranın varsayılan S-Cinetone renkli görünümü, Sony’nin VENICE kamerasıyla aynı yumuşak, canlı tonu sunuyor.

FX9, entegre bir Çoklu Arabirim (MI) ayakkabısı içerir ve BP-U35 pil, BC-U1A pil şarj cihazı, iki güç kablosuna sahip AC adaptörü, gövde kapağı, vizör, mercek, uzaktan kumanda ve USB kablosu ile birlikte gelir.

PXW-FX9 ayrıca, ENG omuz stili desteği, ağ özellikleri ve isteğe bağlı bir kablosuz ses alıcısı için bir yuva sağlayan, ayrıca temin edilebilen XDCA-FX9 genişletme ünitesi ile de uyumludur.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sony FX9 Kamera” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top
EnglishTurkish