Canon EOS C200 Kamera Günlük 750 
GoPRO HERO 7 Aksiyon Kamerası Günlük 200 

Red Gemini 5K Kamera

Günlük 2,000 

Kiralık Red Gemini 5K Kamera

GEMINI sensörünün HELIUM ve MONSTRO kardeşlerinden daha az fotosite sahip olmasına rağmen, kolunda serin bir numara var. Havacılık endüstrisi için tasarlanmış gelişmiş devreleri kullanan GEMINI, yerel hassasiyetleri değiştirebilir. Pratik olarak, sırasıyla normalde ve loş ışıklı senaryolarda, zamanından önce belirgin vurgular veya aşırı gürültü olmadan çalışabilir. DSMC2 sistemi için neredeyse sınırsız lens seçenekleri mevcuttur. Bu kamera ayrı olarak satılan bir lens yuvası gerektirse de, DSMC lens yuvaları, çok çeşitli lens sistemleriyle uyumluluk için farklı çeşitlerde sunulmaktadır.

REDCODE RAW, DSMC2 kameralar için tercih edilen formattır. RED’in çok yönlü ham codec bileşeni, görsel olarak kayıpsız görüntü oluşturmayı sürdürürken veri hızlarını azaltmak için dalgacık sıkıştırması kullanır. Bu verimli codec bileşeni, kod dönüştürmeden kullanılabilen birçok NLE yazılım programında düzenlenebilir, ancak bir proxy iş akışını tercih ederseniz, ProRes veya DNx dosyaları aynı anda MINI-MAG ortamına kaydedilebilir. Kayıt çözünürlüğünü düşürmek, sensörün dramatik ağır çekim görüntüler için daha yüksek kare hızlarını yakalamasını sağlar. DSMC2 kameralar, ek kırpmayı telafi etmek için daha geniş veya daha küçük formatlı lensler gerektiren daha düşük çözünürlüklerde yavaş çekim kaydetmek için sensör penceresini kullanır. Kayıt hızları 24/25/30/48/50/60 fps ve üstü dahil olmak üzere 12 fps ve üstü arasındadır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Red Gemini 5K Kamera” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • 5K Süper 35mm CMOS Sensör
  • 5120 x 3000 75 fps'ye kadar kayıt
  • REDCODE RAW, ProRes ve DNx Kaydı
  • 2K'da 300 fps'ye kadar Yüksek Hızlı Kayıt
  • Kompakt bir kamera gövdesinde yüksek performanslı ham video kaydını bir araya getiren GEMINI 5K S35 Sensörlü RED DIGITAL CINEMA DSMC2 BRAIN, 2018 birleşik DSMC2 serisinin bir parçasıdır. 
Back to Top
EnglishTurkish