Tiffen 4x4 Softnet Black Filtre Seti Günlük 250 
Tiffen 4×4 Clear Coral Filtre Seti Günlük 250 

Tiffen 4×4 Pro-Mist Filtre Seti

Günlük 400 

Kiralık Tiffen 4×4 Pro-Mist Filtre Seti

PRO-MIST filtresi, bir ruh hali yaratmak için olağanüstüdür. Dış mekanlarda veya iç mekanlarda, geniş manzaralarda veya portrelerde Pro-Mist, genel görüntüden ödün vermeden gölgeli alanları orta derecede aydınlatarak aşırı keskinliği azaltmak ve kontrastı azaltmak için mükemmeldir. Bu, çağdaş filmler ve lensler tarafından üretilen kontrast ve son derece keskin çözünürlük göz önüne alındığında özellikle yararlıdır.

Pro-Mist filtreleri ayrıca, ışık kaynağına bir hale gibi yakın duruyormuş gibi görünen orta vurgu parlaması sağlayarak, parlak noktaların etrafında neredeyse sedefli bir parıltı oluşturur. Pro-Mist genellikle renkleri kapatmak ve zarif pastel tonlar oluşturmak için kullanılır.

WARM PRO-MIST filtreleri, çok beğenilen Pro-Mist’i özel Tiffen 812½ filtresiyle birleştirerek cilt tonlarına, dış gölgeye ve vurgu alanlarına doğal bir sıcaklık katar.

Bu, görüntüde aşırı mavinin olduğu ve aydınlatma üzerinde tam kontrolün mümkün olmayabileceği dış mekan açık gölge durumlarında kullanışlıdır. Warm Pro-Mist filtreleri, daha hoş bir etki için mavi dökümü ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

3, 4 ve 5 yoğunluklarında profesyonel boyutlarda mevcuttur. Yoğunluk ne kadar yüksek olursa, difüzyon etkisi o kadar büyük olur. Sıcak renk tüm yoğunluklarda sabit kalırken yumuşama miktarı değişir.

  • Tiffen Promist 3 Filtre
  • Tiffen Promist 4 Filtre
  • Tiffen Promist 5 Filtre

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Tiffen 4×4 Pro-Mist Filtre Seti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • Tiffen Promist 3 Filtre
  • Tiffen Promist 4 Filtre
  • Tiffen Promist 5 Filtre
Back to Top
EnglishTurkish