ZEİSS Planar 50mm f/1.4 ZE Lens Günlük 150 
ZEISS Milvus 21mm f/2.8 ZE Lens Günlük 250 

ZEISS Milvus 100mm f/2M ZE Makro Lens

Günlük 250 

Kiralık ZEISS Milvus 100mm f/2M ZE Makro Lens

Zeiss’in Canon EF montajlı Milvus 100mm f / 2M ZE Objektifi, yüksek 1: 2 maksimum büyütme özellikli bir portre boyu asan, yakın ve uzaktaki nesnelerle çalışırken sürekli yüksek görüntü kalitesi için kayan bir element sistemi sunuyor. Klasik Planar optik tasarımını kullanarak bu lens, açıklık ve odak aralıkları boyunca eşit aydınlatma ve netlik için sapmaları ve bozulmaları kontrol etmek için iki anormal kısmi dispersiyon cam öğesi içerir. Geliştirilmiş Zeiss T * yansıma önleyici kaplama, artan kontrast ve netlik için parlama ve gölgelenmeyi bastırmak için lens öğelerine de uygulanmıştır.

Makro uygulamalar için tasarlanan bu lensin 1: 2 maksimum büyütme oranı, namluda basılan büyütme skalaları ile birlikte minimum bir odaklama mesafesi 1.4’ün avantajlarından yararlanmaktadır. Manuel odak tasarımı, odak konumunuz üzerinde ince ayarlı, hassas kontrol için kauçuk odaklı bir odak halkası ile tamamlanmaktadır. Buna ek olarak, Milvus serisi lensler toz ve neme karşı koruma sağlamak için hava koşullarına karşı dayanıklı bir yapıya sahip, aynı zamanda estetik ve dayanıklı buzlu, eloksallı metal bir lens gövdesi yüzeyine sahiptir.

Bu 100mm f / 2 lens, tam çerçeve Canon EF’ye monte edilmiş DSLR’ler için tasarlanmıştır ve aynı zamanda APS-C modellerinde 160mm’lik eşdeğer bir odak uzaklığı sağlayacak şekilde kullanılabilir

Parlak f / 2 maksimum diyafram açıklığı düşük ışık koşullarında çalışır ve alan derinliği üzerinde kapsamlı denetim sağlar.

Kayan elemanlar sistemi, yakın çekim ve uzaktaki konularla çalışırken tutarlı performansı korur.

Düzlemsel optik tasarım, renk sapmalarını ve renk saçılmalarını azaltmaya yardımcı olan anormal kısmi dispersiyon elemanları çiftini içerir.

Geliştirilmiş Zeiss T * yansıma önleyici kaplama, yüksek kontrastlı, renk-nötr görüntüler için gölgelenmeyi ve parlamayı kontrol eder.

Minimum odak mesafesi 1,4 ‘olan 1: 2 çift maksimum büyütme oranı ve yakın çekim için mercek çerçevesinde özel makro işaretleri.

Manuel odaklama tasarımı lazerle gravürlenmiş odaklama ve derinliği alan ölçeklerinden, ayrıca bir IR konum noktası ve hem sonsuz hem de minimum odaklanma konumlarındaki sert duraklardan yararlanmaktadır.

Hava koşullarına dayanıklı yapı, toz ve neme karşı koruma sağlayan dahili mühürleri ve lens-kamera arabirimini korumak için lens yuvasındaki mavi sızdırmazlık halkasını içerir.

All-metal mercek çerçevesinin donuk, eloksallı bir yüzeyi ve hem dayanıklılık hem de geliştirilmiş dokunmatik kontrol için kauçuk odaklı bir halka halkası vardır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“ZEISS Milvus 100mm f/2M ZE Makro Lens” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • EF Dağı Mercek / Tam-Çerçeve Biçimi
  • Açıklık Menzili: f / 2'den f / 22'ye
  • 2 Anormal Kısmi Dispersiyon Elemanları
  • Planar Optik Tasarım
  • Yüzer Elemanlar Sistemi
  • Zeiss T * Yansıtıcı Olmayan Kaplama
  • Manuel Odak Tasarımı, Makro İşaretler
  • Eloksallı Metal Namlu, Kauçuk Odak Halkası
  • Hava Şartlarına Karşı Yapısı
Back to Top
EnglishTurkish