Sony G Master Zoom Lens Seti Günlük 1.500 
Voigtlander Nokton MFT Mount Lens Seti Günlük 1.000 

Panasonic Leica Summilux Lens Seti

Günlük 1.000 

• Kiralık Panasonic Leica DG Summilux 12mm f/1.4 ASPH. Lens
• Kiralık Panasonic Leica DG Summilux 15mm f/1.7 ASPH. Lens
• Kiralık Panasonic Leica DG Summilux 25mm f/1.4 ASPH. Lens
• Kiralık Panasonic G Leica DG Nocticron 42.5mm f/1.2 Lens

Kiralık Panasonic Leica Summilux Lens Seti

Kiralık Panasonic Leica DG Summilux 12mm f/1.4 ASPH. Lens

Hızlı ve optik olarak rafine geniş açılı, Leica DG Summilux 12mm f / 1.4 ASPH. Panasonic objektifi Micro Four Thirds dijital fotoğraf makineleri için tasarlanmış 24mm’lik bir objektiftir. Gerçekten parlak f / 1,4 maksimum diyafram açıklığı ile karakterize edilen bu objektif, düşük ışık koşullarında çalışmak için idealdir ve aynı zamanda sığ derinlikteki alan tekniklerinin kullanılması için odaklanma üzerine zengin bir kontrol sağlar. Optik tasarım, hem küresel hem de kromatik anormallikleri kontrol etmek için kenardan kenara yüksek bir keskinlik ve netlik derecesi sağlamak amacıyla bir çift asferik eleman, iki ultra ekstra düşük dispersiyon elemanı ve bir ekstra düşük dispersiyon elemanı kullanmaktadır. Optik objektiflerden yararlanan bu lens, hem fotoğraf hem de video kayıt için çok uygun, düzgün ve sessiz bir otomatik odaklama motoruna sahiptir ve manuel AF / MF anahtarı, daha sezgisel kullanım için doğrudan odak modu ayarına sahiptir. Ek olarak, lensin tüm metal konstrüksiyonu, çevre koşullarını denemeye izin vermek için hava koşullarına dayanıklıdır. Leica’nın tasarım mirasını Panasonic’in teknolojik inovasyonuyla eşleştiren bu çok yönlü geniş açılı asal, hem optik değerleri hem de sezgisel kullanım ve çağdaş işlevsellik ile ayırt edilir.

Kiralık Panasonic Leica DG Summilux 15mm f/1.7 ASPH. Lens

Hızlı ve çok yönlü Leica DG Summilux 15mm f / 1.7 ASPH. Panasonic, Micro Four Thirds aynasız kameralar için 30mm eşdeğer geniş açılı bir objektiftir. Parlak f / 1.7 maksimum diyafram açıklığı, düşük ışık koşullarında çalışan ve aynı zamanda sığ alan derinliği ve seçici odaklama teknikleri için odak pozisyonu üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Diyafram seçiminde sezgisel kontrol, manuel diyafram halkasının kullanımıyla da mümkündür. Odaklanma açısından, adımlı AF motorlu dahili bir odaklama sistemi hızlı, sessiz ve akıcı bir performans sağlar. Optik tasarım, daha büyük genel netlikle daha keskin görüntüler için bozulmayı ve küresel sapmayı azaltmak için üç adet küresel olmayan eleman içerir. Ayrıca, daha fazla zıtlık bakımından zengin, renkli nötr fotoğraflar ve filmler için mercek parlamasını ve gölgelenmeyi bastırmak için lens elemanlarına bir Nano Yüzey Kaplaması uygulanmıştır.

Kiralık Panasonic Leica DG Summilux 25mm f/1.4 ASPH. Lens

Parlak, normal uzunlukta bir lens olan Leica DG Summilux 25mm f / 1.4 ASPH. Panasonic, Micro Four Thirds aynasız kameralar için 50mm eşdeğer bir üründür. Hızlı f / 1,4 maksimum diyafram ile karakterize edilen bu lens, alan derinliği üzerinde kayda değer bir kontrol sağlar ve ayrıca düşük ışık koşullarında çalışmak için de uygundur. Optik tasarımı bir UHR elemanı ve küresel aberasyonları ve distorsiyonu azaltmak için bir çift asferik eleman içerir ve Nano Yüzey Kaplama, aynı zamanda sert ışıklandırmada daha fazla kontrast için lens parlamasını ve gölgelenmeyi bastırmak için de uygulanmıştır. Ek olarak, yuvarlatılmış yedi kanatlı diyafram, hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.

Kiralık Panasonic G Leica DG Nocticron 42.5mm f/1.2 Lens

Hızlı ve sofistike optik tasarımı ile karakterize edilen Leica DG Nocticron 42.5mm f / 1.2 ASPH. GÜÇ O.İ.S. Panasonic Micro Four Thirds aynasız kameralar için 85mm’lik eşdeğer lenstir. Hızlı f / 1.2 maksimum diyafram, zor aydınlatma koşullarında başarılı çekimler yapmanız için idealdir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Panasonic Leica Summilux Lens Seti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top
EnglishTurkish