Sony 85mm F1.4 G Master Lens Günlük 500 
Sony 135mm F1.8 G Master Lens Günlük 500 

Sony 100mm F2.8 G Master Lens

Günlük 500 

Kiralık Sony 100mm F2.8 G Master Lens

Hem pürüzsüz bokeh hem de mükemmel keskinlik sunan Sony FE 100mm f/2.8 STF GM OSS , benzersiz ve sofistike bir optik tasarıma sahip bir kısa telefoto prime’dır. Kendisini diğer portre uzunluktaki lenslerden ayıran bu 100 mm f/2.8, hem ön planda hem de arka planda yuvarlak odak dışı vurgular ile belirgin şekilde pürüzsüz bokeh elde etmek için bir apodizasyon filtresi kullanan Pürüzsüz Trans Odak (STF) teknolojisine sahiptir.

 • Optik tasarım, bokeh kalitesini artırmaya yardımcı olan bir apodizasyon (APD) öğesi içerir. Merkezde netten kenarlarda daha yoğuna doğru incelen radyal olarak dereceli bir ND filtresine benzeyen bu öğe, daha hoş seçici odak ve sığ alan derinliği efektleri için daha dairesel odak dışı vurgular üretir.
 • f/2.8 ila f/20 aralığında bir diyafram aralığı mevcuttur, ancak apodizasyon filtresinin uygulanması bu aralığı T5.6 ila T22 olarak verir.
 • Yuvarlatılmış 11 kanatlı diyafram, sığ alan derinliği teknikleri kullanıldığında hoş bir bokeh kalitesine ayrıca katkıda bulunur.
 • Bir ekstra düşük dağılım (ED) öğesi, renk saçılmasını ve renk sapmalarını azaltırken, bir asferik öğe, gelişmiş netlik ve keskinlik için küresel sapmaları kontrol eder.
 • Optik düzen ayrıca hem ön planda hem de arka planda daha yuvarlak odak dışı vurgular elde etmek için vinyet etkisinden kaynaklanan çevresel vurgu bozulmasını azaltmak üzere tasarlanmıştır.
 • Güçlü aydınlatma koşullarında artan kontrast ve renk geriverimi için yüzey yansımalarını, parlamayı ve gölgelenmeyi azaltmak için bir Nano AR Kaplama uygulanmıştır.
 • Direct Drive Süper Sonik dalga Motor AF sistemi, hızlı, sessiz ve hassas otomatik odaklama performansı sağlar ve ayrıca daha doğal, sezgisel manuel odak kontrolüne katkıda bulunur.
 • Dahili odaklama tasarımı, daha duyarlı odaklama performansı sunar ve çalışma sırasında tutarlı bir genel lens uzunluğunu korur.
 • Optical SteadyShot görüntü sabitleme, daha yavaş deklanşör hızlarıyla elde çekim yaparken daha keskin görüntüler için kamera sarsıntısının görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. Bu sabitleme sistemi, kamera bulanıklığının daha etkili kontrolü için belirli kameraların sensör kaydırmalı tip görüntü sabitlemesi ile de birleştirilebilir.
 • Video uygulamalarından faydalanmak üzere pürüzsüz, sessiz diyafram geçişi için manuel diyafram halkası tıklanabilir.
 • Toza ve neme karşı sızdırmaz tasarım, zorlu koşullarda çalışmaya daha iyi izin verir ve lastikleştirilmiş kontrol halkaları daha soğuk sıcaklıklarda kullanımdan yararlanır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sony 100mm F2.8 G Master Lens” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top
EnglishTurkish