Sony 24mm F1.4 G Master Lens Günlük 500 
Sony 50mm F1.2 G Master Lens Günlük 500 

Sony 35mm F1.4 G Master Lens

Kiralık Sony 35mm F1.4 G Master Lens

Güncellenmiş, şık bir form faktörüne sahip klasik bir geniş açılı prime olan Sony FE 35mm f/1.4 GM , hızı ve gelişmiş optik tasarımıyla daha da öne çıkıyor. Çok yönlü odak uzaklığı, sokak çekimlerinden manzara ve belgesel konularına kadar her şeye uygundur ve hızlı maksimum diyafram, düşük ışıkta ve alan derinliğini kontrol etmek için mükemmeldir.

Etkileyici Parlaklık, Şaşırtıcı Derecede Kompakt

Güncellenmiş, şık bir form faktörüne sahip klasik bir geniş açılı prime olan Sony FE 35mm f/1.4 GM , hızı ve gelişmiş optik tasarımıyla daha da öne çıkıyor. Çok yönlü odak uzaklığı, sokak çekimlerinden manzara ve belgesel konularına kadar her şeye uygundur ve hızlı maksimum diyafram, düşük ışıkta ve alan derinliğini kontrol etmek için mükemmeldir.

Sony’nin saygın G Master serisinin bir parçası olan bu lens, etkileyici çözünürlük ve keskinliğin yanı sıra ayırt edici ve hoş bir bokeh dengesi elde etmek için tasarlanmıştır.

G Master Optik Tasarım

 • İki XA (aşırı küresel olmayan) eleman, yüksek derecede keskinlik ve doğru işleme için astigmatizma, alan eğriliği, koma, bozulma ve diğer küresel sapmaları etkin bir şekilde kontrol eder.
 • Bir ekstra düşük dağılım elemanı, gelişmiş netlik ve renk nötrlüğü için renk sapmalarını ve renk saçaklarını azaltır.
 • Güçlü aydınlatma koşullarında artan kontrast ve renk geriverimi için yüzey yansımalarını, parlamayı ve gölgelenmeyi azaltmak için Nano AR Kaplama II uygulanmıştır. Bu güncellenmiş kaplama, daha büyük, kavisli elemanlar için daha uygundur ve özellikle iç yansımaları en aza indirmede ustadır.

Geniş Açıda Çok Yönlülük ve f/1,4 Hız

 • 35 mm odak uzaklığı doğası gereği çok yönlüdür; sokak, manzara ve röportaj konuları için mükemmel bir şekilde uygundur, ayrıca moda ve portre gibi diğer uygulamalar için yaratıcı bir seçim olarak mükemmeldir.
 • Düşük ışık koşullarında çalışan hızlı f/1,4 maksimum diyafram faydaları ve ayrıca alan derinliğini kontrol etmeye ve seçici odak efektleri oluşturmaya yardımcı olur.
 • Yuvarlak 11 kanatlı diyafram, seçici odak teknikleri kullanıldığında hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.

  Hızlı ve Hassas Odaklama

  İki XD Lineer Motor, hızlı, sessiz ve hassas otomatik odaklama ve nesne izleme performansı sağlar. Bu tasarım aynı zamanda daha doğal, sezgisel Doğrusal Tepkili manuel odak kontrolüne katkıda bulunur ve bu ayar üzerinde dokunsal kontrol için lens çerçevesine bir AF/MF anahtarı yerleştirilmiştir.

  • Dahili odaklama tasarımı, daha duyarlı odaklama performansı sunar ve çalışma sırasında tutarlı bir genel lens uzunluğunu korur.
  • Dinamik yakın çekim görüntüler oluşturan 9,8 inçlik minimum odaklama mesafesi.
  • Geniş açılı görüş alanına rağmen, yakın minimum odak mesafesi ve parlak maksimum diyafram, güçlü bir yakın plan nesnesi ve yumuşak bir arka plan ile karakterize edilen sığ alan derinliği görüntülerinin oluşturulmasını sağlar.

  Dayanıklı ve Güvenilir Tasarım

  Etkileyici optiklere işaret etmenin yanı sıra G Master lensler, hava sızdırmazlığı ve koruyucu kaplamalar içeren sağlam ve güvenilir bir fiziksel yapı ile de karakterize edilir.

  • Hızlı geniş açılı asal çekimler arasında benzersiz olan 35mm f/1.4 GM, 3 x 3,9″ ölçülerinde ve 1,1 lb ağırlığındaki şık ve hafif form faktörü ile ayırt edilir.
  • Toz ve nem sızdırmaz tasarım, zorlu koşullarda çalışmaya daha iyi izin verir ve lastikleştirilmiş kontrol halkaları daha soğuk sıcaklıklarda kullanımdan yararlanır.
  • Flor kaplı ön eleman toza, neme ve parmak izlerine karşı dayanıklıdır ve temizlenmesi kolaydır.
  • Sezgisel dokunsal kontrol ve belirli ayarlara hızlı erişim için lens çerçevesi üzerinde bir odak tutma düğmesi bulunur.
  • Video uygulamalarından faydalanmak üzere pürüzsüz, sessiz diyafram geçişi için fiziksel diyafram halkasının tıklanması kaldırılabilir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sony 35mm F1.4 G Master Lens” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top
EnglishTurkish