Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN L Mount Lens Günlük 250 
Lumix Zoom Lens Seti Günlük 500 

ARRI Alura 45-250mm T2.6 Zoom Lens

Günlük 1,000 

Kiralık ARRI Alura 45-250mm T2.6 Zoom Lens

En son optik tasarım teknolojisini ve yenilikçi üretim tekniklerini kullanan bu Alura Zoom, en yüksek optik performansı şaşırtıcı derecede küçük boyut ve ağırlık ile birleştirir.

Renk özellikleri ve kullanımı, ARRI’nin olağanüstü repertuarındaki mevcut ana lenslerle eşleşiyor. Fujinon PL montajlı yakınlaştırmalar için özel olarak geliştirilen iki yeni genişletici (1,4x ve 2x) ile ARRI artık yakınlaştırmalar, yüksek hızlı astarlar, standart hızlı astarlar, aşırı geniş açı ve telefoto primler dahil olmak üzere tüm profesyonel üretim talepleri için en geniş sine lens yelpazesini sunuyor , makro, genişleticiler ve diyoptri.

Lensin hızlı ve sabit T2.6 diyaframı, tüm zoom aralığı boyunca tutarlıdır ve olağanüstü optik performansı, yüksek çözünürlük ve kontrast, hatta alan aydınlatması ve Fujinon çok katmanlı EBC kaplaması nedeniyle en aza indirilmiş hayalet, parlama ve örtü parlaması ile karakterize edilir. . Olağanüstü dağılma camı, azaltılmış renk sapması sağlar ve özellikle önemli olduğu geniş uçta nefes alma en aza indirilir.

Dokuz iris yaprağı yuvarlak, odak dışı vurgular ve hoş, organik bokeh sağlar ve lens, DIN Super 35 4: 3’ü kapsayan ALEXA 2K 16: 9 görüntü formatı için optimize edilmiştir.

Film tarzı ergonomik özellikler, bu Alura’yı film ve dijital ARRI kameralar ve aksesuarlarla uyumlu hale getirir ve her iki taraftaki büyük, okunması kolay hassas odak ölçekleri mevcut ana lenslerle eşleştirilir.

Sette kolay kullanım kadar önemli olan, bakımı kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilen bir yakınlaştırmadır. Alura Zoom’ların ön ve arka öğeleri değiştirilebilir, zoom merkezleme mekanik olarak ayarlanabilir ve metre ve ayak odak ölçekleri zahmetsizce değiştirilebilir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“ARRI Alura 45-250mm T2.6 Zoom Lens” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • Süper 35 Sensör Boyutunu Kapsar
  • Tutarlı T2.6 Maksimum Diyafram
  • 3 x Standart 0.8 MOD Dişliler
  • Geniş Uçta Bile Minimal Solunum
  • 16.5 Pound ağırlığında
  • 134mm Ön Çap
  • PL Montaj, 3/8"-16 Destek Ayağı
  • 9 Bıçaklı İris
  • Metre Olarak İşaretlenmiş Odak Ölçekleri
Back to Top
EnglishTurkish