FUJIFILM XF 50-140mm f/2.8 R LM OIS WR Lens Günlük 250 
Sigma 14-24mm f/2.8 DG DN E Mount Lens Günlük 500 

Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN E Mount Lens

Kiralık Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN E Mount Lens

Sigma 24-70mm F2.8 DG DN Art Lens, f / 2.8 sabit maksimum diyafram açıklığı ile çok yönlü çekim aralığına sahip geniş açılı zoom lensidir. Parlak tasarım mevcut aydınlatma koşullarında çalışmaya uygundur ve ayrıca alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Optik tasarım, yüksek keskinlik, gelişmiş netlik ve gelişmiş renk doğruluğu elde etmek için çeşitli sapmaları büyük ölçüde azaltan bir dizi düşük dağılım ve asferik eleman içerir.

Geniş açılı uçta minimum odaklama mesafesi 18 cm’dir. Bu, fotoğraf çekmek için kaputun sonundan daha bir konuya yaklaşmanıza olanak sağlar. Maksimum büyütme, geniş açılı uçta 1: 2.9 ve telefoto ucunda 1: 4.5 olup yakın çekim fotoğrafçılığı ile daha geniş bir ifade aralığı sağlar. hızlı, hassas ve özellikle de sessiz otomatik netleme performansı sağlayan kademeli bir AF motorunu da kullanıyor. 11 bıçaklı yuvarlak diyafram, görüntünün odak dışı alanlarında çekici bir bulanıklık oluşturur.

Sigma 24-70mm F2.8 DG DN Art lens, full frame Sony E  aynasız kameralar için tasarlanmıştır, ancak 36-105 mm eşdeğer odak uzaklığı aralığı sağlayacağı APS-C formatlı modellerde de kullanılabilir.

Altı F Düşük Dispersiyon (FLD) ve iki Özel Düşük Dispersiyon (SLD) elemanı, daha fazla netlik ve renk hassasiyeti için zoom aralığında renk sapmalarını ve renk saçmasını belirgin şekilde azaltır.

Sigma 24-70mm F2.8 DG DN Art lens üzerinde çeşitli çekim ayarlarını yapmak için entegre AF-L düğmesi programlanabilir ve objektif ayrıca namlunun yanlışlıkla uzamasını önlemek için özel bir AF / MF düğmesi ve bir zoom kilidi düğmesi içerir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN E Mount Lens” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top
EnglishTurkish