Sony FE 24-70mm f/2.8 GM Lens Günlük 250 
Carl Zeiss Distagon FE 35mm f/1.4 ZE Lens Günlük 200 

Sony Zeiss FE 16-35mm f/4 E Mount

Günlük 250 

Kiralık Sony Zeiss FE 16-35mm

Sony’nin Vario-Tessar T * FE 16-35mm f / 4 ZA OSS Lens kompakt ve havaya karşı dayanıklı bir seçenek, tam çerçeve E-mount atıcıların neredeyse tüm geniş açı ihtiyaçlarını karşılayacak. Ayrıca, zum aralığı boyunca tutarlı performans ve aydınlatma için sabit bir f / 4 diyaframa sahiptir. Optimum görüntü kalitesini garantileyen lens tasarımı, bir Advanced Aspherical (AA), üç ekstra düşük dağılım unsuru ve Zeiss T * yansıma önleyici kaplama dahil olmak üzere beş asferik eleman içermektedir. Bu kombinasyon, sapmalar ve parlama içermeyen görüntüler sağlar.
Düzgün çalışma için objektif, lineer bir otofokus motoru ve dahili odaklama tasarımı kullanıyor. Ayrıca, fotoğraflarda kamera titremesinin etkilerini önemli ölçüde azaltmak için Optik SteadyShot özelliği bulunmaktadır. Buna ek olarak, pürüzsüz, yuvarlak bok için yedi bıçaklı bir dairesel diyafram içerir.
Zeiss Tessar optik konseptine dayanarak, bu lens, on grup içinde 12 elemanlı bir tasarım kullanıyor ve bu da daha küçük bir genel objektif boyutu ve azaltılmış parlama, bozulma ve renk sapmaları sağlamaya yardımcı oluyor.
Ultra geniş açıdan geniş açı perspektiflerini kapsayan bu kompakt 16-35mm, Sony’nin tam renkli E-montaj kameralarıyla eşleşecek. Ayrıca, 24-52,5 mm’lik eşdeğer bir yakınlaştırma aralığı sağlayacak APS-C formatlı kameralarda da kullanılabilir.
Sabit bir f / 4 maksimum diyafram, yakınlaştırma aralığı boyunca tutarlı bir performans sunar ve aynı zamanda sığ alan teknikleri derinliği için odak konumu üzerinde daha fazla kontrol olanağı sağlar.
Zeiss T * yansıma önleyici kaplamalar, daha fazla görüntü netliği, kontrast ve renk tutarlılığı sağlamak için yansımaları en aza indirmeye yardımcı olmak için her lens yüzeyine uygulanmıştır.
Geliştirilmiş berraklık ve renk tarafsızlığı için renk sapmalarının ve renk saçmalarının azaltılmasına yardımcı olmak için lens tasarımında üç ilave düşük dağılımlı cam öğesi bulunur.
Bir büyük çaplı Gelişmiş Aspherical (AA) elemanı da dahil olmak üzere beş asferik eleman, lens tasarımına astigmatizmayı, alan eğriliğini, koma ve diğer monokromatik sapmaları azaltmak için dahil edilmiştir.
Optik SteadyShot görüntü sabitleme, daha yavaş obtüratör hızlarıyla avuçiçi çekimlerde keskin görüntüler için kamera titremesinin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. Bu sabitleme sistemi, kamera bulanıklığını daha etkin kontrol etmek için seçilen kameranın sensör kaydırmalı tipi görüntü sabitleme ile de birleştirilebilir.
Doğrusal otomatik netleme motoru ve dahili odak tasarımı, hızlı ve hassas otomatik odaklama performansı sağlar ve videolar kaydedilirken doğru ve sessiz odaklanmayı sağlar.
Toza ve neme karşı korumalı tasarım, sert koşullarda çalışmaya daha iyi izin verir ve kauçuk kontrol halkaları, soğuk havalarda kullanıma yarar.
Yuvarlak yedi bıçaklı diyafram, seçici odaklama teknikleri kullanıldığında hoşa giden bokeh kalitesine katkıda bulunur.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sony Zeiss FE 16-35mm f/4 E Mount” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • E-Mount Lens / Tam-Çerçeve Formatı
  • Açıklık Aralığı: f / 4 - f / 22
  • Bir adet AA Element; Dört Asferik Eleman
  • Üç Ekstra Düşük Dağılım Elemanı
  • Zeiss T * Yansıtıcı Olmayan Kaplama
  • Doğrusal Otofokus Motoru; İç Odaklanma
  • Optik SteadyShot Görüntü Sabitleme
  • Toz ve Neme Dayanıklı Yapı
  • Yedi Kanatlı Dairesel Diyafram
Back to Top
EnglishTurkish