Carl ZEISS Distagon f/2 100mm Macro Lens Günlük 200 
ZEISS Batis 25mm f/2 Lens Günlük 250 

ZEISS Batis 85mm f/1.8 Lens

Günlük 250 

Kiralık ZEISS Batis 85mm f/1.8 Lens

Zeiss’in Batis 85mm f / 1.8 Lensi, tam gövdeli E ayna içermeyen kameralar için denenmiş ve gerçek bir optik tasarımın güncellenmesi, daha büyük odaklama için hızlı f / 1.8 maksimum diyaframa sahip bir portre uzunluğu, kısa telefoto objektifi kontrol ve geliştirilmiş düşük ışıklı çekim.

Bu lensin yenilikçi tasarımı, odaklama parametrelerini hızlı bir şekilde tanımak için odak mesafesini ve alan alan derinliğini vurgulayan bir OLED ekrana sahiptir ve otomatik netleme performansı, hızlı ve pürüzsüz performans için lineer motorlardan yararlanmaktadır.

Sonnar konseptini kayan bir element tasarımı ile eşleştiren bu 85mm f / 1.8, aynı zamanda odaklama aralığı boyunca sapmaların kontrol edilmesinde de ustalık uyandırırken, T * yansıma önleyici kaplama, elde edilen renk doğruluğu ve artmış kontrast için parlama ve gölgelenmeyi en aza indirir. Özellik kümesini tamamlayan bu objektif, yavaş obtüratör hızlarıyla çalışırken kamera sarsıntısının görünümünü en aza indirgemek için optik görüntü sabitleme özelliğini ve tozdan ve havaya karşı korumalı tasarımı, ideal olmayan ortamlarda çekime yardımcı olmaktadır.

Portre uzunluğu ideal bir objektif olan bu kısa telefoto, tam çerçeve E ayna ayna içermeyen dijital kameralar için özel olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda, 127.5 mm’lik eşdeğer bir odak uzaklığı sağlayacak olan APS-C boyutlu E-montaj kameralarında da kullanılabilir.

Düşük flaş koşullarında hızlı f / 1.8 maksimum diyafram açıklığı yararlanır ve seçici odaklama uygulamaları için alan derinliği üzerinde kapsamlı denetim sunar.

Sonnar optik konsepti, 8 grup içinde 11 cam eleman içermekte ve aynı zamanda, odaklama aralığı boyunca sapmalar ve bozulmaları azaltmak için kayan bir element tasarımı kullanmaktadır.

Zeiss T * yansıma önleyici kaplamalar, daha fazla görüntü netliği, kontrast ve renk tutarlılığı sağlamak için yansımaları en aza indirmeye yardımcı olmak için her mercek yüzeyine uygulanmıştır.

Objektifin üst kısmındaki entegre OLED ekranı, düşük ışık koşullarında bile, odağın parametrelerini hızlı bir şekilde tanımak için odak alanının kameradan uzaklığına ve alan aralığının derinliğini gösterir.

Optik görüntü sabitleme, daha keskin avuçiçi çekimler için kamera sarsıntısının görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur.

Lineer motorlar lensin otofokus performansına fayda sağlar ve pürüzsüz, hızlı ve sessiz bir çalışma sağlar. Manuel odaklama için, kauçuk halka hassas odağın yerleşimi için daha fazla dokunmatik kontrol sunar.

Toz ve hava koşullarına dayanıklı inşaat avantajları objektifin zorlu çekim koşullarında kullanılması.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“ZEISS Batis 85mm f/1.8 Lens” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • E-Mount Objektif / Tam-Çerçeve Formatı
  • Açıklık Aralığı: f / 1.8 - f / 22
  • Sonnar Optik Tasarım
  • Yüzer Elemanlar Sistemi
  • Zeiss T * Yansıtıcı Olmayan Kaplama
  • Optik Görüntü Sabitleme
  • Odak Mesafesi ve DoF için OLED Ekran
  • Lineer Otomatik Odaklama Motoru
  • Toz ve Hava Şartlarına Dayanıklı Yapılar
Back to Top
EnglishTurkish