Atlas Orion Anamorphic Lens Seti Günlük 2,500 
Atlas Orion Anamorphic B Lens Seti Günlük 2,500 

Sigma FF High Speed PL Mount Lens Seti

Günlük 3,000 

Kiralık Sigma FF High Speed Prime PL Mount Lens Seti

14 mm, 20 mm, 24 mm, 35 mm, 50 mm, 85 mm, 105mm ve 135 mm odak uzunluklarında pl mount 8 full frame lensten oluşur.

14mm T2.0 FF High Speed Prime PL Mount 

Sigma’nın FF High Speed Prime Lensleri, aynı yüksek kaliteli optikleri ve Global Vision’larının mekanik özelliklerini yine bir sinema odaklı tasarımla birleştiriyor. Bu 14mm pl-mount prime, full frame sensör kapsama, 6-8K çözünürlük ve nispeten hafif bir formda bir T2 diyafram sunan serinin en geniş odak uzaklığıdır.

9 kanatlı iris, odak dışı bokeh efektleri üretir ve gölgelenme ve parlama en aza indirilmiştir. Renk reprodüksiyonu daha kolay renk düzeltmesi için standartlaştırılmıştır. Serideki her bir lens, tutarlı objektif dişli konumları ve 180 ° odak namlu dönüşü sunar. FF High Speed ​​Primes ayrıca, lineer işaretli bir tıkız iris, sessiz çalışma için her dişli halkasında sönümleyiciler, endüstri standardı 0.8 modül dişlisi eğimi ve dayanıklılık için oyulmuş işaretler içeriyor. Düşük ışıkta kolay görülebilirlik sağlamak için parlak boyalarda işaretler seçilmiştir.

20mm T1.5 FF High Speed Prime PL Mount

Sigma’nın FF High Speed Prime Lensleri, aynı yüksek kaliteli optikleri ve Global Vision’larının mekanik özelliklerini yine bir sinema odaklı tasarımla birleştiriyor. Bu 20mm PL Mount Prime, seride geniş bir odak uzaklığı, full frame sensör kapsama, 6-8K çözünürlük ve kompakt, hafif bir formda bir T1.5 diyafram sunar.

24mm T1.5 FF High Speed Prime PL Mount

Sigma’nın FF High Speed Prime Lensleri, aynı yüksek kaliteli optikleri ve Global Vision’larının mekanik özelliklerini yine bir sinema odaklı tasarımla birleştiriyor.  Bu 24mm PL Mount Prime, seride daha geniş bir odak uzaklığı, full frame sensör kapsama, 6-8K çözünürlük ve kompakt, hafif bir formda bir T1.5 diyafram sunar.

35mm T1.5 FF High Speed Prime PL Mount

Sigma’nın FF High Speed Prime Lensleri, aynı yüksek kaliteli optikleri ve Global Vision’larının mekanik özelliklerini yine bir sinema odaklı tasarımla birleştiriyor.  Bu 35mm PL Mount Prime, serideki orta menzil odak uzaklığı, full frame sensör kapsama, 6-8K çözünürlük ve kompakt, hafif bir formda bir T1.5 diyafram sunar. 

50mm T1.5 FF High Speed Prime PL Mount

Sigma’nın FF High Speed Prime Lensleri, aynı yüksek kaliteli optikleri ve Global Vision’larının mekanik özelliklerini yine bir sinema odaklı tasarımla birleştiriyor. Bu 50mm PL Mount Prime, seride daha uzun bir orta menzilli odak uzunluğudur ve full frame sensör kapsama, 6-8K çözünürlük ve kompakt, hafif bir formda bir T1.5 diyafram sunar. 

85mm T1.5 FF High Speed Prime PL Mount

Sigma’nın FF High Speed Prime Lensleri, aynı yüksek kaliteli optikleri ve Global Vision’larının mekanik özelliklerini yine bir sinema odaklı tasarımla birleştiriyor. Bu 85mm PL Mount Prime, seride daha uzun bir odak uzaklığı, full frame sensör kapsama, 6-8K çözünürlük ve kompakt, hafif bir formda bir T1.5 diyafram sunar. 

105mm T1.5 FF High Speed Prime PL Mount

Sigma’nın FF High Speed Prime Lensleri, aynı yüksek kaliteli optikleri ve Global Vision’larının mekanik özelliklerini yine bir sinema odaklı tasarımla birleştiriyor. Bu 105mm PL Mount Prime, seride daha uzun bir odak uzaklığı, full frame sensör kapsama, 6-8K çözünürlük ve kompakt, hafif bir formda bir T1.5 diyafram sunar. 

135mm T2.0 FF High Speed Prime PL Mount

Sigma’nın FF High Speed Prime Lensleri, aynı yüksek kaliteli optikleri ve Global Vision’larının mekanik özelliklerini yine bir sinema odaklı tasarımla birleştiriyor. Bu 135mm EF-mount asal, serisinin en uzun odak uzaklığı olup, full frame sensör kapsama, 6-8K çözünürlük ve nispeten kompakt bir formda bir T2 açıklığı sunar.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sigma FF High Speed PL Mount Lens Seti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Sigma 14mm T2.0 FF High Speed Prime PL Mount
 • Sigma 20mm T1.5 FF High Speed Prime PL Mount
 • Sigma 24mm T1.5 FF High Speed Prime PL Mount
 • Sigma 35mm T1.5 FF High Speed Prime PL Mount
 • Sigma 50mm T1.5 FF High Speed Prime PL Mount
 • Sigma 85mm T1.5 FF High Speed Prime PL Mount
 • Sigma 105mm T1.5 FF High Speed Prime PL Mount
 • Sigma 135mm T2.0 FF High Speed Prime PL Mount
 • Back to Top
  EnglishTurkish