Voigtlander Nokton 42.5mm f/0.95 Lens Günlük 250 
Voigtlander Nokton 10.5mm f/0.95 Lens Günlük 250 

Voigtlander Nokton 25mm f/0.95 Lens

Günlük 250 

Kiralık Voigtlander Nokton 25mm f/0.95 MFT Lens

Micro Four Thirds için Voigtlander Nokton 25mm f / 0.95 Type II Lens, Micro Four Thirds Kameralarda 35mm eşdeğer odak uzunluğu 50mm olan parlak, normal uzunlukta bir objektiftir. Bu manuel odaklama, manüel pozlama asal lensler, kademesiz, tıklatılmamış bir açıklık seçme yöntemi veya tıklama duraklı geleneksel diyafram kontrol yöntemi arasında geçiş yapmaya izin veren bir Seçici Açıklık Kontrol Sistemi kullanmaktadır. Kademesiz ayara getirildiğinde, video kaydederken özellikle yararlı olan sessiz ve pürüzsüz poz ayarlamaları yapılabilir.
Optik yapı, renk sapmalarını en aza indirgemeye ve belirgin netlik ve netlik ile görüntü üretmeye yardımcı olan ultra-yüksek refrakt cam içermektedir. On diyafram bıçağı, seçici odaklama ve sığ alan derinliği teknikleri kullanıldığında özellikle göze çarpan, estetik odaksız kalitenin üretilmesi ve üretilmesi için neredeyse dairesel bir diyafram oluşturur.
Son derece parlak ve hızlı 25mm f / 0.95 objektif, bir Micro Four Thirds fotoğraf makinesinde kullanıldığında, 35mm eşdeğer odak uzunluğu 50mm üretir.
Seçici Açıklık Kontrol Sistemi, video uygulaması için uygun olan sessiz ve pürüzsüz poz ayarı sağlayan kademesiz, tıkız bırakılmış bir diyafram halkası üretir. Diyafram halkası, pozlama ayarlarında daha sezgisel dokunmatik kontrol için geleneksel tıklama duraklarını kullanmak üzere yapılandırılabilir.
Muazzam görüntü netliği ve netlik elde etmek için renk sapmalarını azaltmak için optik tasarımda ultra-yüksek refraktif cam kullanılır.
Tamamen manuel odaklama ve pozlamalı lens, all-metal bir lens namlusu ve 10-bıçaklı bir diyafram içerir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Voigtlander Nokton 25mm f/0.95 Lens” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • Micro Four Thirds Sistemi
  • 50mm (35mm eşdeğeri)
  • Diyafram Aralığı: f / 0.95 - f / 16
  • Ultra Yüksek Kırılma Camı
  • Kademesiz, Tıklatılmış Diyafram Halkası
  • 10-Bıçaklı Diyafram
  • Manuel Odak Tasarımı
  • Metal Mercek Namlusu
Back to Top
EnglishTurkish