Cartoni Lambda Head 1.500 
Edelkrone Slider Modul V3 PRO + HeadPLUS 750 

Freefly Mövi M15 Gimbal

Kiralık Freefly Mövi M15 Gimbal

Freefly’dan MOVI M15 3-Eksenli Motorlu Zımba Dengeleyicisi, üç eksen boyunca istenmeyen hareketi algılamak ve bunlara karşı koymak için üç motor ve bir IMU kullanan bir kamera dengeleme sistemidir. Çekim yaparken ellerin sıkışmasını engellemee, titreşimleri azaltmak ve kameranın serbest kötü dönüşlerini azaltmak en temel işlevlerindendir.

M15, 15 libreye kadar olan yükleri destekler ve lensli profesyonel sinema kameralarının yanı sıra daha küçük kameralar ve DSLR’ler için de uygundur. Ayrıca hızlı bir şekilde açılabilen bir adaptör adaptöre sahiptir , böylece vinçler, pervazlar, taşıtlar ve başka kamera destek ekipmanları üzerine monte edilebilmektedir. M15 ayrıca Wi-Fi özellikli olup iOS, Android ve Windows uygulamaları ile basit, kablosuz eşleştirmeye izin verir.

Sistem, tek veya çift operatör kontrolünü destekler. Tek kullanıcılı (Görkemli) modda, sistem yazılımı, ufuk seviyesini korurken, istenmeyen sarsıntıyı veya titreşimi panning gibi kasıtlı hareketi akıllıca ayırır. Alternatif olarak, kamera pan, eğim – ve – rulo istiyorsanız, uzaktan kumanda veya RC verici ile özel bir operatör (Stabilized Slew modu) olabilir. Bu konfigürasyonda kamera, teçhizat operatörünün hareketinden bağımsız olarak daima uzaktan kumandanın operatörünün söyleyeceği noktayı gösterecektir.

Kızak stili sabitleyicilerde olduğu gibi, en iyi performansı elde etmek için kameranın MOVI üzerinde dengelenmesi gerekir. Dengeli hale geldiğinde MOVI, Wi-Fi üzerinden yapılandırma sürecini tamamlamak için bir iOS, Android veya Windows uygulamasıyla eşleşir.

İki lityum polimer (LiPo) pil ve bir şarj cihazı yanı sıra, alçak açılı çekim veya set üzerinde taşınan teçhizatın taşınması için çabuk serbest bırakılabilen üst tutma yeri vardır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Freefly Mövi M15 Gimbal” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top