Sony Venice 2 8K Kamera 10.000 

Blackwing7 Tribe7 Binaries PL Mount FF Lens Seti

Blackwing7 Binaries Lens Seti

  • 20.7mm T1.9 Full Frame
  • 23.7mm T1.9 Full Frame
  • 27mm T1.9 Full Frame
  • 37mm T1.9 Full Frame
  • 47mm T1.9 Full Frame
  • 57mm T1.9 Full Frame
  • 77mm T1.8 Full Frame
  • 107mm T1.8 Full Frame
  • 137mm T2 Full Frame

Kiralık Blackwing7 Tribe7 Binaries PL Mount FF Lens Seti

Geniş formatlı sinema filmi görüntüleme için özel olarak tasarlanan TRIBE7’nin BLACKWING7 lensleri, çağdaş film yapımcılarının yaratıcı hikaye anlatımlarında kullanabilecekleri tamamen yeni bir ayarlanmış optik yelpazesini temsil ediyor. BLACKWING7 optikleri, geliştirme ve üretim süreçleri sırasında kontrollü distorsiyonun getirilmesinden kaynaklanan benzersiz görüntüleme özellikleri sergiler. Bu distorsiyon modülerdir ve lenslerin birçok yaratıcı özelliğini şekillendiren temel parametreler üzerinde belirli bir düzeyde ayarlama yapılmasına olanak tanır.

Kavramsal olarak, her bir BLACKWING7 lensini ayarlama yeteneği, ses frekans spektrumu boyunca belirli bantlardaki tonalite aralığını veya şeklini kontrol etmek için müzik üretiminde EQ ayarının kullanılmasıyla aynıdır. BLACKWING7 merceği tarafından üretilen görüntünün müzikal açıdan aslına uygun olduğu tanımlanabilir; her odak uzaklığının, benzersiz parlama özellikleri de dahil olmak üzere güçlü sanatsal rezonanslar üretmek üzere kontrol edilebilen temel bir distorsiyon düzeyine sahip olduğu.

BLACKWING7 BINARIES, film yapım topluluğuna sesin görüntülemeyle birleştirilmesi konseptini tanıtmaya yardımcı olmak için TRIBE7 tarafından oluşturuldu. Sınırlı sayıda üretilen bu BINARIES, yaratıcı görüntülemenin siyah ya da beyaz bir süreç olmadığı dikkate alınarak adlandırılmıştır; film yapımcılarının geniş bir optik seçeneğine erişmesi, yaratıcı hikaye anlatımı için çok önemlidir. BLACKWING7 BINARIES, reklamlarda, müzik videolarında, TV ve uzun metrajlı yapımlarda yaygın olarak kullanılmaktadır ve bu benzersiz lenslerden gelen tüm geri bildirimler, şu anda gönderilmekte olan BLACKWING7 prime lenslerin üretim ayarlarına katkıda bulunmuştur.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Blackwing7 Tribe7 Binaries PL Mount FF Lens Seti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top