Blackmagic Video Assist 7 inch Monitör 250 
Swit Full HD 5.5 inch Monitör 250 

Blackmagic Video Assist 5 inch Monitör

Kiralık Blackmagic Video Assist 5inc Monitör

Bu bir parlak özellikleri 5″ 1920 x 1080 ekran 300 cd / sen çerçeve yardım ve odak m² parlaklık ile profesyonel ve tüketici kameralarından video çıkışını kaydetmek için 3G-SDI ve HDMI girişleri sağlar. 1080p60 10-bit 4:2:2’ye kadar video çözünürlüklerini ve 16’ya kadar gömülü 24-bit 48 kHz ses kanalını izleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Donanım yazılımı güncellemesi 3.3.1, bağlı kameranızı web kamerası kullanımına dönüştürmek için kullanılabilen USB Type-C bağlantı noktası aracılığıyla bir video çıkışı ekler. Ayrıca, ses izleme için kanalları seçmenizi sağlar.

Video Assist 3G 5″, tek bir UHS-I SD kart yuvası kullanarak bir SDXC/SDHC bellek kartına kayıt yapar. Monitörü yapılandırmak ve yükseltmek için kayıt yapmak için USB Type-C bağlantı noktasını kullanın. Video, endüstri standardı Apple ProRes kullanılarak kaydedilir ( HQ, 422, LT veya Proxy) ve Avid DNxHD codec bileşenleri.Bu

monitörün dokunmatik ekran arayüzü, ayarları yapmanızı ve histogram, dalga biçimi, RGB geçişi, vektörskop ve daha birçok kapsam ve pozlama aracı gibi izleme özelliklerine erişmenizi sağlar.Ayrıca bir Çalıştığını ve kaydettiğini belirtmek için monitörün üstünde tally ışığı. Ekrandaki metin görüntülerini ve menü seçeneklerini daha kolay kullanmak için 11 dil arasından seçim yapın. Birlikte verilen 12V güç adaptörünü veya ayrı olarak satılan Sony L-Serisi tipini kullanarak monitöre güç verin pilleri çift pil yuvasına yerleştirin.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Blackmagic Video Assist 5 inch Monitör” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top