Zhiyun Crane 3S Gimbal Özellikleri

Zhiyun Crane 3S Gimbal

Kiralık Zhiyun-Tech CRANE 3S El Sabitleyici gelen Zhiyun-Tech büyük 6,5 kg yükü, güncelleştirilmiş bir eksen kilitleme sistemi, dış güç girişi ile ayrılabilir sap amaç, daha güçlü motor eklenmesiyle önceki Zhiyun yalpa çemberleri güçlü bir yeniden tasarımı ve ViaTouch 2.0 uzaktan kumanda sistemi. 55 ° açılı rulo ekseni, kameranızı görünümü engellemeden takmanıza olanak tanır ve ayrıca modülerdir, böylece daha büyük kameralara uyacak şekilde bir uzatma kolu ekleyebilirsiniz.

CRANE 3S, optimum denge için iki elle kullanım sağlayan açılı, ergonomik bir tutamağa sahiptir. Tutamak, ister bir ister iki elinizle sorunsuz bir şekilde alt moda geçmenizi ve bir nesneye yaklaştıkça 330 ° rulo çekimleri gibi yaratıcı çekimler yapmanızı sağlar. Ayrıca, birlikte verilen kabloları kullanarak kamera kaydı / durdurma / deklanşörün uzaktan kumandası, önceki CRANE 3 LAB’den iyileştirilmiş bir yakınlaştırma ve odaklama sistemi ve kablosuz video iletimi için ayrı olarak satılan Transmount Görüntü İletim Sistemi ile uyumluluk gibi çok sayıda gelişmiş özelliğe sahiptir. . Ayrıca, yatay kolu genişletmek için ayrı olarak temin edilebilen bir genişletme modülü kullanarak çok çeşitli kamera boyutlarına uyum sağlayabilir.

3S’nin sökülebilir, açılı tutamak için iki seçeneği vardır. Entegre joystick ve kontrol düğmeleri ile ergonomik bir tutamaç sunan SmartSling dahildir ve isteğe bağlı EasySling, kontrolsüz basit ve rahat bir grip bölümü sunar. İhtiyacınız olan tüm kontroller, bir OLED durum ekranı ile birlikte ana tutamağın üst kısmındaki parmak uçlarınızda sağlanır. Ücretsiz Zhiyun iOS / Android uygulaması, aynı kontrol işlevlerinin birçoğunun yanı sıra panorama, odak hızlandırılmış çekim, hareket hızlandırılmış çekim, uzun pozlama hızlandırılmış çekim, kamera ayarları ve daha fazlası gibi özel özellikler sunar.

3S’ye, birlikte verilen üç pili kullanarak 12 saate kadar güç verebilirsiniz. Ancak, ekstra çekim süresine ihtiyacınız varsa, bir DC bağlantı noktası, altı 18650 pil içeren Transmount PowerPlus gibi isteğe bağlı bir pil takımı takmanıza olanak tanır ve çekim sürenizi 18 saate kadar uzatır. CRANE 3S, uzaktan hareket kontrolü ve gimbal ayarlarını yönetmek için Bluetooth 5.0 üzerinden güncellenmiş ViaTouch 2.0 iOS veya Android akıllı telefon uygulaması kullanılarak kontrol edilebilir.

 Çeşitli Transmount veya üçüncü taraf aksesuarları eklemek için gimbal çevresinde dokuz aksesuar montaj dişi mevcuttur. Gimbalın bir başka önemli özelliği, her eksendeki ayrı bir mandal kilidinden oluşan ve aşırı sallanmadan yerinde katı kilitleme sağlayan yeniden tasarlanmış bir eksen mandal kilit sistemidir. Bu özellik, gimbali kapatırken denge konumlarınızı hatırlamak için ayrı eksenleri kilitlemenizi sağlar, böylece her kullanım için yeniden dengelenmenize gerek kalmaz.

Back to Top