Zhiyun Crane M3 Gimbal Özellikleri

Zhiyun Crane M3 Gimbal Özellikleri

Zhiyun-Tech’in küçük, hafif ve modaya uygun CRANE-M3 3 Eksenli El Gimbal Sabitleyicisi , kompakt kameralar, akıllı telefonlar ve aksiyon kameraları için tasarlanmıştır. Kompakt tasarım, kameranızı daha uzun süre özgürce hareket ettirmenize olanak tanır ve seyahat ederken yanınıza almanız da kolaydır. Yeni özellikler arasında renk filtreleri ve ayarlanabilir renk sıcaklığına sahip entegre bir dolgu ışığı, şık bir beyaz dış cephe, 1,22″ tam renkli OLED ekran, PD hızlı şarj, sekiz saatlik çalışma süresi ve daha da hızlı hızlı serbest bırakma taban plakası bulunur.

CRANE-M3, takip, pan-follow, POV, portre, GO, kilit ve Vortex modları dahil yedi çalışma modunda 360° pan, 309° tilt ve 333° rulo dönüşü sunar ve ayrıca manuel olarak da ayarlanabilir Eğer gerekirse. Birlikte verilen bir USB Type-C kablosu kullanılarak şarj edilebilen yerleşik 1150mAh pilini kullanarak yaklaşık sekiz saat çalışır ve ayrıca gimbali çalıştırırken bir güç bankası kullanarak gimbale güç verebilirsiniz. Renkli OLED ekran, seçilen çalışma modunu, pil seviyesini, Bluetooth/Wi-Fi durumunu ve diğer işlevleri onaylar. Ölçek işaretleri ve bellek kilitleri, kamerayı dengelemenize ve kullanılan kamera için denge konumunu kilitlemenize yardımcı olur.

Dahili Wi-Fi üzerinden, gimbal, uzaktan yakınlaştırma, deklanşör ve video başlatma/durdurma kontrolünü destekleyen Wi-Fi özellikli bir kamerayla senkronize edilebilir veya bir kamera kontrol kablosu ve USB Type-C bağlantı noktası kullanabilirsiniz. kamera deklanşörünü kontrol etmek ve ayrıca kameraya güç sağlamak için taban plakasında. Dahili Bluetooth üzerinden kamera, ek özellikler için iOS ve Android için ücretsiz indirilen ZY Play mobil uygulamasıyla senkronize olur. Uygulama, gimbalın birçok işlevi üzerinde uzaktan kontrol sağlar ve hızlandırılmış, panorama ve ağır çekim yakalama gibi film yapım özelliklerine sahiptir. Entegre LED ışığı, nesneniz için harici ışıklara ihtiyaç duymadan bir dolgu ışığı kullanmanıza olanak tanır.

Back to Top