HAKKIMIZDA

Filmarka yeni nesil dijital sinema kamera ekipmanı için kiralama hizmeti sunmak için var.Kiralık kamera, kiralık lens, kiralık film ekipmanları hizmetlerinde en iyi üreticilerin en yeni ve popüler ekipmanları yer almaktadır. Kamera, Lens, aksesuar, ses ve ışık ekipmanlarımızla Türkiye’nin en geniş envanterine sahibiz.Çekim projelerinizde ihtiyaç duymanız halinde son derece deneyimli ekip ve teknisyen ekibimizle, sorunsuz işler için size destek oluyoruz

Film Kamerası ve Fotoğraf Makinesi Markaları

Sony, Red, Canon, Fujifilm, Arri, Go Pro, Blackmagic, Panasonic markaları ile 26 farklı kiralık kamera modeli envanterimizde bulunmaktadır.

Film Kamerası ve Fotoğraf Makinesi Lens Markaları

Anamorphic, PL mount, Canon EF mount, Sony E mount, Fujifilm X mount, Panasonic MFT mount ve Leica L mount kiralık lensler ve lens setleri seçenekleri bulunmaktadır.

Kamera ve Yönetmen Monitörleri Markaları

Atomos, Swit, Bon, Small HD, Blackmagic, TV Logic ve Panasonic markalarının kiralık Yönetmen-Reji ve Tepe-El monitörleri bulunmaktadır.

Slider & Gimbal Markaları

Zhiyun, Edelkrone, Dji, Varizoom, Flycam, Proaim, Lamparte, Freefly markalarının kiralık Slider-Gimbal ekipmanları envanterimizde bulunmaktadır.

Işık Markaları

Rayr, Cineroid, BBC Lighting Poeple, Dedoligt, Kino, Desisti, Nanlite markalarının kiralık Işık Ekipmanları yer almaktadır.

Filtre Markaları

Kiralık Filtre envanterimiz Arri, Tiffen, Zeiss, Shneider, Lee, Cavision ve Kaleidoscope marklarından oluşmaktadır.
Kiralık Filtreler ”ND, Polarize, Effect, Uv ve Color” Filtre Set’ler olarak envanterimizde bulunmaktadır.

Ses Ekipmanları Markaları

Rode, Zoom, Tascam, Sennheiser marklarının kiralık Ses ekipmanları bulunmaktadır.

Aksesuar Markaları

Kiralık Kamera ve kiralık kamera ekipmanlarıyla beraber kullanılan kiralık aksesuar markalarımız;
Arri, Hollyland, Swit, Easyring, Vanio, Dji, Blackmagic, Aja Ki, Denz, Tilta, Shape, Tangerine, Alphatron, Lanparte, Metabones, Wondlan, Movcam markalarından oluşmaktadır.

Kiralık Kamera – Kiralık Lens – Kiralık Film Ekipmanları – Filmarka

Filmarka, kiralık kamera, kiralık Lens, Kiralık Film ekipmanları hizmeti veren Türkiye’nin en geniş envanterine sahip kiralama şirketidir. – Kamera kiralama, film ekipmanları kiralama, lens kiralama hizmetlerinin yanında profesyonel ekibi ile çekim ekibi hizmetide vermektedir

Back to Top