PANASONIC LUMIX S 35mm F1.8 LENS iNCELEMESİ VE ÖZELLİKLERİ

PANASONIC LUMIX S 35mm F1.8 LENS

Full Frame L montajlı aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanan Panasonic Lumix S 35mm f/1.8 Lens , çıplak gözle gördüğünüze benzer bir görüş açısına sahip şık ve çok yönlü geniş açılı bir prime lenstir. Yalnızca 9,5 inçlik minimum odaklama mesafesiyle, doğal görünümlü yakın çekimler için çok uygundur. 35 mm odak uzaklığı, anlık fotoğraflar, sokak sahneleri, manzaralar ve çok amaçlı çekimler için idealdir ve lens mütevazı bir çekim sağlar. sığ alan derinliği kontrolü ve güzel bokeh için parlak f/1,8 maksimum diyafram açıklığı bulunuyor.

Lumix S 35mm f/1.8, minimum netleme soluma ve pürüzsüz pozlama değişiklikleri için mikro adımlı diyafram kontrolü ile video kayıt performansında da mükemmeldir. Modern içerik oluşturucu için yapılmış olan bu, nesnenizi yavaşlatmadan veya rahatsız etmeden güzel 4K videolar kaydetmenize olanak tanır. Optik, 9 grupta 11 elemandan oluşur ve lens, gelişmiş renk doğruluğu ve keskinliği için renk sapmalarını ve renk saçaklarını azaltmak için üç asferik lens ve üç ekstra düşük dağılımlı lens içerir. Zorlu çevre koşulları için üretilen lens ayrıca toza, neme ve donmaya karşı dayanıklı bir tasarıma sahiptir.

PANASONIC LUMIX S 35mm F1.8 LENS ÖZELLİKLERİ
-Full Frame L montajlı aynasız kameralar için tasarlanmış prime geniş açılı lens, 52,5 mm eşdeğer odak uzaklığı sağladığı APS-C modellerinde de kullanılabilir.
-Parlak f/1,8 maksimum diyafram, alan derinliği üzerinde kontrol sağlar ve düşük ışık koşullarında çalışmaya uygundur.
-Yüksek hızlı, yüksek hassasiyetli ve neredeyse sessiz otomatik odaklama sistemi, hem durağan görüntüler hem de video desteği için bastırılmış odak solunumu sağlar.
-Doğrusal otomatik odaklama motoru, hareket eden ve yaklaşan nesneleri izlemek için yüksek hızlı bir sürücü sistemine sahiptir.
-Mikro adımlı diyafram kontrolü aracılığıyla pürüzsüz pozlama değişiklikleri, değişen ışık koşullarında çalışırken video performansına fayda sağlar.
-Programlanabilir Odak Atışı işlevi, manuel odak halkasının dönüşünü sonsuz odaktan yakın odaklamaya sorunsuz bir şekilde geçmek için programlamanıza olanak tanır.
-4K videoyu desteklemek için yüksek çözünürlüklü netlik ve performans.
-Diğer Lumix S f/1.8 lens serisi (85, 50 ve 24mm) ile ortak bir boyut, ağırlık ve kontrol parçaları konumuna sahip olan bu S 35mm f/1.8 lens, neredeyse aynı olan bir ağırlık merkezi sunar, kamera bir gimbal üzerindeyken minimum denge ayarı ile lensleri hızlı bir şekilde değiştirmek kolaydır.
-Yuvarlak dokuz kanatlı diyafram, seçici odak teknikleri kullanıldığında hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.
-Elementlere karşı daha fazla koruma için toza, neme ve donmaya dayanıklı tasarım.
Back to Top