Tiffen 4x4 Fog Filtre Seti 500 
Tiffen 6x6 ND Filtre Seti 500 

Tiffen 4×5.65 Low Contrast Filtre Seti

Kiralık Tiffen 4×5.65 Low Contrast Filtre Seti

Parlak güneşli dış mekanlarda kontrastı kontrol etmek zordur. Vurgular veya gölgeler için pozlama, diğerini aşırı derecede az veya fazla pozlamaya bırakacaktır.
Düşük Kontrast filtreleri, görüntüdeki vurgulu alanların yakınında az miktarda “yerelleştirilmiş” parlama oluşturur. Bu, yakındaki gölge alanları aydınlatarak kontrastı azaltır ve vurguları neredeyse değişmeden bırakır.  
Yumuşak Kontrast filtreleri, filtrede, pozlama telafisi olmadan parlak noktaları karartarak kontrastı azaltan bir ışık emici eleman içerir. Daha açık gölgeler istenmediğinde bu ikinci filtreyi kullanın. Her iki durumda da, parlak vurgulardan üretilen hafif parlama bazen bir aydınlatma efekti olarak kullanılır.
Ultra Kontrast Filtresi
Tiffen, bu popüler Sinema Filmi ve TV filtresinin yenilikçi tasarımı için Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi’nden Teknik Başarı Ödülü ile ödüllendirildi.
Gölgeleri baştan sona eşit şekilde aydınlatmak için yalnızca görüntü alanındaki ışığı değil, çevredeki ortam ışığını da kullanır. Keskinlik veya vurgu parlaması üzerinde başka herhangi bir etki olmadan kontrast kontrolünün gerekli.
  • Tiffen 4×5.65 2 Low Contrast Filtre 
  • Tiffen 4×5.65 3 Low Contrast Filtre 
  • Tiffen 4×5.65 4 Low Contrast Filtre 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tiffen 4×5.65 Low Contrast Filtre Seti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top