Saramonic Blink 500 Pro B2 Yaka Mikrofonu 225 
Comica CVM-WM200C Yaka Mikrofonu 125 

Hollyland LARK 150 Yaka Mikrofonu

Kiralık Hollyland LARK 150 Yaka Mikrofonu

Bir çift ekleyin kompakt, klipsli siyah ile iki kişilik mülakat, YouTube videosu belgesel üretimi veya vlog için kablosuz mikrofonlar LARK 150 2-Kişi Kompakt Dijital Kablosuz Mikrofon Sistemi dan Hollyland . LARK 150, iki adet ultra kompakt mikrofon vericisine ve iki nesneyi aynı anda kameranıza, akıllı telefonunuza, ses kaydedicinize veya 3,5 mm giriş jakına sahip benzer bir cihaza kaydetmek için taşınabilir, uygun maliyetli, her şey dahil bir çözüm sunan bir alıcıya sahiptir.

Minik vericiler, yerleşik çok yönlü mikrofonlara sahiptir ve her birinin ağırlığı 1 oz’dan azdır, bu da hızlı röportajlar için gömlek ve yaka yakalarına kolayca takılmalarını sağlar. Entegre mikrofonlar, olağanüstü ses kalitesi ve net, anlaşılır ses sağlamak için akıllı gürültü engelleme özelliğine sahip titreşim önleyici bir tasarım sunar. Daha gizli bir görünüm için, verilen yaka mikrofonlarını kullanabilir ve bunları vericilerdeki 3,5 mm giriş bağlantı noktalarına takabilirsiniz. Vericinin güç düğmesi, kısa bir basışla iki yönlü sessiz düğmesi işlevi görür.

İki kanallı alıcı, kamera ayakkabınıza takılır ve kolay erişilen ses düğmeleri, 3,5 mm kulaklık izleme çıkışı, 3,5 mm hat çıkışı ve üçünün de bağlantı ve pil durumunu gösteren okunması kolay OLED ekrana sahiptir. ses seviyeleri için ölçüm ile birlikte birimler.

Sistem, 2,4 GHz bant genişliğinde FHSS (Frekans Atlamalı Yayılma Spektrumu) teknolojisi ile otomatik frekans seçimini kullanarak 328′ görüş hattına ve 65′ sınırlı engellere kadar bir aralıkta parazit veya düşme olmadan temiz bir sinyal sağlar. Alıcı ayrıca farklı konfigürasyonlar için değiştirilebilir güvenlik, stereo ve mono modları ve 5 ms’lik düşük gecikme oranını destekler.

Hem vericiler hem de alıcı dahili şarj edilebilir pillere sahiptir. Vericilerin her biri 4 saate kadar çalışır, alıcı ise 7,5 saate kadar çalışma süresi sunar; bu, tek kişilik çekimler için gerekirse çekim sürenizi uzatmak için ikinci vericinin kullanılabileceği anlamına gelir. Birlikte verilen saklama ve taşıma çantası, bileşenleri otomatik olarak eşleştirir ve USB giriş bağlantı noktasını kullanarak 2,5 saatte şarj eder.

Lark 150 ile birlikte bir USB kablosu, 3,5 mm TRS ses kablosu, 3,5 mm TRRS kablosu, yaka mikrofonları için iki tüylü ön cam ve bir saklama çantası da verilir. sette aynı anda 8 adede kadar kablosuz mikrofonu barındırır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Hollyland LARK 150 Yaka Mikrofonu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top