Carl ZEISS Distagon 21mm f/2.8 ZE Lens 200 
ZEISS Batis 85mm f/1.8 Lens 500 

Carl ZEISS Distagon f/2 100mm Macro Lens

Kiralık Carl ZEISS Distagon f/2 100mm Macro Planar Lens

Zeiss Milvus 100mm f/2M lens özellikleri ve fiyatı itibariyle Canon’un EF Mount DSLR fotoğraf makineleri için üretilmiş, harika bir prime portre lens. 1:2 büyütme oranıyla prime portre lensler sınıfının çok beğenilen lenslerinden olan Zeiss Milvus 100mm f/2M ZE Lens birbiriyle uyumlu hareket eden element sistemiyle ister yakın ister uzak olsun, tüm çekimlerinizde yüksek kalite sunacaktır. Planar konsepti dahilinde birbiriyle uyumlu çalışan iki optik eleman bozulmaları engellemek, doğru değerler elde etmeye, kısacası lens üstünden yaşayabileceğiniz tüm olumsuzlukları bertaraf etmek üzere programlanmıştır. Yansıma önleyici Zeiss T* sistemi sayesinden kötü ışık koşullarında bile gölgelenme, parlama sorunları yaşamadan çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Makro çalışmalar için dizayn edilen Milvus 100mm 1:2 büyütme oranı sayesinde 44 cm’den netleme yapabiliyor. Kauçuk kaplama manuel odak halkası size odaklama konusunda kusursuz performans sunacaktır. Buna ek olarak donmaya, toza ve neme karşı korumaya sahip lens estetik görünümünü korumaktadır.
Canon’un EF Mount DSLR makineleri için üretilen Milvus 100mm f/2M APS-C sensörlü makinelerle de uyumlu çalışıyor. Bu formatta yani; çarpanlı modda odak uzunluğu 160mm civarında hesaplanıyor.

f/2 diyafram açıklığıyla düşük ışık koşulllarında çalışma imkanı tanır, alan derinliği üzerinde geniş bir kontrol alanı sunar.

Planar Optik Dizaynı sayesinde renksel hataları düzeltir, bozulmaları engeller.
Lens üzerine yerleştirilmiş click sayesinde objektifi makro moduna alabilirsiniz.
1:2 büyütme oranı ile size 44 cm gibi yakın bir mesafeden netleme yapma şansı tanır.
Doğrusal hareket eden motorları sayesinde lensiniz akıcı, hızlı ve sessiz çalışacaktır. Manuel odaklama için kauçuktan yapılmış özel halka kontrol becerinize katkı sağlayacaktır.
Zeiss T* yansıma karşıtı lens yüzeyi berrak, keskin ve doğru renk vermek için özel tasarlanmıştır.
Lazer desteği bulunan manuel odaklama sistemi IR (Kızılötesi) pozisyonunda, sonsuz ve en yakın odaklama mesafelerinde sorunsuz çalışmaya devam eder.
Toza ve suya karşı olan koruması sizi her türlü hava koşulunda yalnız bırakmayacaktır. Blue Sealing halkası üzerinden arayüze bağlanıp kusursuz bir koruma sağlarsınız.
Donmaya karşı ve anotlanmış tamamen metal tasarım lens kaplaması sayesinde mükemmel bir tutuş ve dayanıklılık sağlar.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Carl ZEISS Distagon f/2 100mm Macro Lens” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top