ZEISS Milvus 85mm f/1.4 ZE Lens 250 
Carl Zeiss 85mm Distagon f1.4 Lens 200 

ZEISS Milvus 15mm f/2.8 ZE Lens

Kiralık ZEISS Milvus 15mm f/2.8 ZE Lens

Zeiss’in Milvus 15mm f / 2.8 ZE Lensi, Canon EF’ye monte DSLR’ler için geniş açılı bir diyafram, bozulmayı kontrol etmek ve dinamik bir perspektifle keskin, temiz görüntüler üretmek için bir Distagon tasarım kullanıyor. Açıklık aralığı boyunca tutarlı bir performans için yüzen bir elemanlar sistemi de kullanılmaktadır ve artan netlik ve netlik için renk sapmalarını kontrol etmek için dört anormal kısmi dağıtıcı eleman bulunmaktadır. Parlamayı ve gölgelenmeyi en aza indirgemek için zorlu ışık koşullarında çalışmak için geliştirilmiş bir Zeiss T * anti-reflektif kaplama uygulanmıştır.

Manuel odak tasarımı, odak konumunuz üzerinde ince ayarlı, hassas kontrol için kauçuk odaklı bir halkayla tamamlanmaktadır. Buna ek olarak, Milvus serisi lensler toz ve neme karşı koruma sağlamak için hava koşullarına karşı dayanıklı bir yapı ile birlikte aynı estetik ve dayanıklı buzlu, eloksallı metal lens-namlu yüzeyine sahiptir.

Bu 15 mm f / 2.8 objektif tam çerçeve formatlı Canon EF-montajlı DSLR’ler için tasarlanmıştır ve ayrıca APS-C modelleri ile birlikte kullanılabilir ve 24 mm’lik eşdeğer odak uzaklığı sağlayabilir

Distagon optik tasarım, bozulmaları ve renk sapmalarını ve renk doğruluğunu ve berraklığını büyük ölçüde kontrol etmek için beş anormal kısmi dispersiyon elementi içerir. Buna ek olarak, iki asferik eleman iyileştirilmiş keskinlik için küresel sapmaları en aza indirgemek için kullanılıyor.

Kayan elemanlar sistemi, yakın çekim ve uzaktaki konularla çalışırken tutarlı performansı korur.

Geliştirilmiş Zeiss T * anti-reflektif kaplama, yüksek kontrastlı, renk-nötr görüntüler için gölgelenmeyi ve parlamayı kontrol eder.

Ön plan konularını abartmak ve geniş alan hissi yaratmak için en az 9.8 “odak mesafesine sahip geniş açılı perspektif çiftleri.

Manuel odaklama tasarımı lazerle gravür odaklanma ve derinliği alan ölçeklerinden, ayrıca bir IR konum noktası ve sonsuz ve minimum odaklanma konumlarındaki sert duruşlardan yararlanmaktadır.

Hava koşullarına dayanıklı yapı, toz ve neme karşı koruma sağlayan dahili mühürleri ve lens-kamera arabirimini korumak için lens yuvasında mavi bir sızdırmazlık halkası içerir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ZEISS Milvus 15mm f/2.8 ZE Lens” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top