Panasonic Leica Summilux Lens Seti 1.000 
Carl Zeiss Classic Lens Seti 1.000 

Voigtlander Nokton MFT Mount Lens Seti

• Kiralık Voigtlander Nokton 10.5mm f/0.95 MFT Lens
• Kiralık Voigtlander Nokton 17.5mm f/0.95 MFT Lens
• Kiralık Voigtlander Nokton 25mm f/0.95 MFT Lens
• Kiralık Voigtlander Nokton 42.5mm f/0.95 MFT Lens

Kiralık Voigtlander Nokton MFT Mount Lens Seti

 

Kiralık Voigtlander Nokton 10.5mm f/0.95 MFT Lens

Noktan 10.5mm f / 0.95 Lens, 21mm eşdeğeri odak mesafesi ve son derece hızlı bir f / 0.95 maksimum diyafram ile, Micro Four Thirds kullanıcılarına düşük ışıklı fotoğraf ve video için çok uygun bir geniş açılı mercek sunuyor. Objektif, sapmaları ve çarpıklığı azaltmak için kompakt bir form faktörünü korumak için bir çift asferik eleman kullanıyor. Bu manuel odaklama, el ile maruz kalma asal lens, kademesiz, tıklatılmamış bir açıklık seçme yöntemi ile tıklama duraklı geleneksel diyafram kontrol yöntemi arasında geçiş yapılmasına izin veren Seçici Açıklık Kontrol Sistemi’ne de sahiptir. Kademesiz ayara getirildiğinde, video kaydederken özellikle yararlı olan sessiz ve pürüzsüz poz ayarlamaları yapılabilir.

Son derece parlak ve hızlı 10.5mm f / 0.95 lens, Micro Four Thirds kameralar üzerinde 21mm eşdeğer bir odak uzunluğu üretir.

Seçici Açıklık Kontrol Sistemi, video uygulaması için uygun olan sessiz ve pürüzsüz pozlama ayarı sağlayan kademesiz, tıkılmış bir diyafram halkası üretir. Diyafram halkası, pozlama ayarlarında daha sezgisel dokunmatik kontrol için geleneksel tıklama duraklarını kullanmak üzere yapılandırılabilir.

Bir çift asferik öğe sapmaları ve bozulmaları büyük keskinlik ve netlik için kontrol eder.

Tamamen manuel odaklama ve pozlamalı lens, all-metal bir lens namlusu ve 10-bıçaklı bir diyafram içerir.

Kiralık Voigtlander Nokton 17.5mm f/0.95 MFT Lens

 

Voigtlander’ın Nokton 17.5mm f / 0.95 Micro Four Thirds Fotoğraf Makineleri için Lens, f / 0.95 olağanüstü bir maksimum diyafram açıklığı ile olağanüstü düşük ışık / alan derinliği görüntüleri için 10 bıçaklık mükemmel bir diyaframla birleştiren nefes kesici, geniş açılı bir lens – fotoğraf veya video. Seçici bir açıklık kontrol sistemi açıklığın sürekli ve sessiz bir şekilde değişmesine izin verir (ve alan derinliği de tabii ki). Bu manuel netleme lensi (tam kare kameradaki 35 mm lense eşdeğer) çok yakın bir değere odaklanır 5.9 “‘ye kadar odaklanır. Nokton 17.5mm f / 0.95, standart geniş açılı, düşük ışıklı, sığ derinliğe dönüşecek Micro 4/3 kamera kullanıcıları için alan objektif yakın çekim için hazır.

 

Kiralık Voigtlander Nokton 25mm f/0.95 MFT Lens

 

Micro Four Thirds için Voigtlander Nokton 25mm f / 0.95 Type II Lens, Micro Four Thirds Kameralarda 35mm eşdeğer odak uzunluğu 50mm olan parlak, normal uzunlukta bir objektiftir. Bu manuel odaklama, manüel pozlama asal lensler, kademesiz, tıklatılmamış bir açıklık seçme yöntemi veya tıklama duraklı geleneksel diyafram kontrol yöntemi arasında geçiş yapmaya izin veren bir Seçici Açıklık Kontrol Sistemi kullanmaktadır. Kademesiz ayara getirildiğinde, video kaydederken özellikle yararlı olan sessiz ve pürüzsüz poz ayarlamaları yapılabilir.
Optik yapı, renk sapmalarını en aza indirgemeye ve belirgin netlik ve netlik ile görüntü üretmeye yardımcı olan ultra-yüksek refrakt cam içermektedir. On diyafram bıçağı, seçici odaklama ve sığ alan derinliği teknikleri kullanıldığında özellikle göze çarpan, estetik odaksız kalitenin üretilmesi ve üretilmesi için neredeyse dairesel bir diyafram oluşturur.
Son derece parlak ve hızlı 25mm f / 0.95 objektif, bir Micro Four Thirds fotoğraf makinesinde kullanıldığında, 35mm eşdeğer odak uzunluğu 50mm üretir.
Seçici Açıklık Kontrol Sistemi, video uygulaması için uygun olan sessiz ve pürüzsüz poz ayarı sağlayan kademesiz, tıkız bırakılmış bir diyafram halkası üretir. Diyafram halkası, pozlama ayarlarında daha sezgisel dokunmatik kontrol için geleneksel tıklama duraklarını kullanmak üzere yapılandırılabilir.
Muazzam görüntü netliği ve netlik elde etmek için renk sapmalarını azaltmak için optik tasarımda ultra-yüksek refraktif cam kullanılır.

Tamamen manuel odaklama ve pozlamalı lens, all-metal bir lens namlusu ve 10-bıçaklı bir diyafram içerir.

 

Kiralık Voigtlander Nokton 42.5mm f/0.95 MFT Lens

 

Yüksek görüntü kalitesi, sığ alan derinliği ve pürüzsüz bir odak için Kiralık Voigtlander Nokton 42.5mm f/0.95 Lens (MFT) size yeter. 

Voigtlander 42.5mm F / 0.95 Genel Bilgiler

Voigtlander Nokton 42.5mm f / 0.95 Micro Four Thirds Lens, Micro Four Thirds aynasız fotoğraf makinelerinde kullanıldığında 85mm’lik 35mm’lik bir odak uzaklığı sağlayan parlak, hızlı portre uzunluğunda bir objektif.

Bu manuel odağı manuel pozlama asal mercek, diyafram kontrol halkasını sessiz ve düzgün bir performans için kademesiz ve de-tıklatılmış hale getiren bir Seçici Açıklık Kontrol Sistemi kullanır. Bu, video uygulamaları için idealdir veya çekim sırasında diyafram seçimi üzerinde daha fazla kontrol sağlamak için kullanılır.

Optik yapı, bir Süper Yüksek Kırılma elemanının yanı sıra bir asferik elemanı birleştirerek renk sapmalarını en aza indirgemek ve belirgin netlik ve netlik ile imge üretir.

On diyafram bıçağı, sığ derinlik ve seçici odaklama teknikleri kullanıldığında göze çarpan estetik bir bokeh üretmek için yaklaşık dairesel bir diyafram oluşturur ve en az 9.1 “odak mesafesi, yakın çekim konusuyla çalışmayı destekler.

Son derece parlak ve hızlı olan 42.5mm f / 0.95 objektif, Micro Four Thirds dijital fotoğraf makinesinde kullanıldığında 35mm eşdeğer odak uzaklığı 85mm üretiyor.

Seçici Açıklık Kontrol Sistemi, video uygulaması için uygun olan sessiz ve pürüzsüz poz ayarı sağlayan kademesiz, tıkız bırakılmış bir diyafram halkası üretir.

Bir Süper Yüksek Refraktif eleman ve bir asferik eleman, renk sapmaları ve renk sapmalarında belirgin bir azalma ile muazzam netlik, kontrast ve netlik ile yüksek görüntü kalitesi üretmek için çalışır.

Tamamen manuel odaklama ve pozlamalı lens, all-metal bir lens namlusu ve 10-bıçaklı bir diyafram içerir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Voigtlander Nokton MFT Mount Lens Seti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top