Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN E Mount Lens 500 
Sigma 14-24mm f/2.8 DG DN L Mount Lens 250 

Sigma 14-24mm f/2.8 DG DN E Mount Lens

Kiralık Sigma 14-24mm f/2.8 DG DN E Mount Lens

Sigma 14-24mm F2.8 DG DN Art Lens,Sony E Mountlu full frame  aynasız fotoğraf makineleri için özel olarak geliştirilen yeni geliştirilmiş yüksek performanslı lens serisidir.
Özel düşük dağılımlı cam elementler ve NPC (Nano Porous Coating) ile geliştirilen yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi
Tam çerçeve Sony E-Mount aynasız kameralar için tasarlanan bu lens, boyut ve ağırlığı optimize ederken mükemmel görüntü kalitesiyle çok yönlü geniş açılı odak uzaklıkları sunar.
Sigma’nın Global Vision serisindeki Art çizgisinin bir parçası olan bu lens, gerçekten dikkat çekici optik performans elde etmek için tasarlanmıştır ve yaratıcı ve sanatsal uygulamalar için idealdir.
Full Frame Leica L Mount  aynasız kameralar için tasarlanan Sigma 14-24mm f / 2.8 DG DN Art Lens, boyut ve ağırlığı optimize ederken mükemmel görüntü kalitesi sağlamak için tasarlanmıştır. Ayrıca 21-36 mm eşdeğer odak uzaklığı aralığı sağladığı APS-C modelleri için de uygundur.
Sabit f / 2,8 maksimum diyafram açık ışık koşullarında çalışmak için çok uygundur ve alan derinliği üzerinde daha iyi kontrol sağlar.
Beş Özel Düşük Dispersiyon (SLD) element ve bir F Düşük Dispersiyon (FLD) element, daha fazla netlik ve renk doğruluğu için zoom aralığında renk sapmalarını ve renk saçmasını belirgin şekilde azaltır.
Büyük çaplı küresel olmayan bir mercek içeren üç küresel eleman, keskinliği ve doğru görüntülemeyi sağlamak için küresel sapmaları ve çarpılmayı kontrol eder.
Mercek parlamasını ve gölgelenmeyi asgariye indirmek için konvansiyonel yansıma önleyici kaplamalardan daha fazla bir dereceye kadar en aza indirmek için mercek elemanlarına Süper Çok Katmanlı Kaplama uygulanmıştır. Bu kaplamaların kombinasyonu kontrast bakımından zengin ve renk açısından nötr görüntüler oluşturur ve arkadan aydınlatmalı koşullarda lensin daha da etkili olmasına yardımcı olur.
Bir adımlı AF motoru, hızlı, hassas ve sessiz performansıyla hem fotoğrafçılara hem de videograflara yarar sağlar. Tam zamanlı manuel odak kontrolü de seçilebilir.
Dahili Otomatik Netleme Kilidi (AFL) düğmesine ek işlevler atanabilir, lens üzerinde mevcut olan işlem aralığını genişletir.
Sigma 14-24mm F2.8 DG DN Art lensin yuvarlak on bıçaklı diyaframı sayesinde, yumuşak ve hoş bir arka plan bulanıklığı (bokeh) kalitesine katkıda bulunur.
Ön mercek elemanı, zorlu çevre koşullarında çalışmayı sağlamak için su ve yağ tutmaz bir kaplama ile işlem görmüştür.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Sigma 14-24mm f/2.8 DG DN E Mount Lens” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top