Atomos Shinobi 5.2 inch 4K HDMI Monitör 250 
Atomos Shogun Inferno Monitör 500 

Atomos Shogun 7 inch HDR Pro Monitör

Kiralık Atomos Shogun 7inc HDR Pro Monitör

Atamos Shogun 7″ ile sahada, içinde izleyin, kaydedin ve anahtar 1920 x 1200 Shogun 7 HDR Pro gelen Atomos . Bu çok yönlü fotoğraf makinesi üzerindeki DCI’ye kayıt monitör teklifler kadar 4K ham kayıt, HDMI ve 06/12 / 3G-SDI giriş / AtomOS 10.4 aygıt yazılımı güncellemesi ile Shogun 7, dört adede kadar HD-SDI kamera akışının ISO kaydını ve program yakalamasını sağlar.Yönetmen veya istemci görüntüleme için içeriğinizi Shogun 7, AtomOS10 platformunu ve bir Dolby Vision HDR’de görüntüleyin. uyumlu ekran.

Bu dokunmatik ekranlı monitör, ağır çekim efektleri için 60p’de DCI 4K (4096 x 2160) ve 240p’de 2K’ya kadar çözünürlükleri destekler. Apple ProRes Raw, ProRes, CinemaDMG (30p’ye kadar) ve Avid DNxHD codec bileşenlerini kullanarak 2,5 “SSD’lere kayıt yapın. Canlı çok kameralı izleme, kayıt ve program ile dört adede kadar 1080p60 SDI ISO kamera akışı arasında geçiş yaparak tüm olay hareketlerinizi kaydedin. Final Cut Pro ile kullanıldığında, daha kolay düzenleme için tamamen yapılandırılabilir, çok kameralı bir .xml oluşturulabilir.

Shogun 7’nin 10 bitlik (8 + 2 FRC) paneli, 360 bölgeli arka ışık, 3000 cd / m² parlaklık ve 1.000.000: 1 kontrast oranına sahiptir. Doğal AtomHDR (log) ekranı, düz, soluk görüntüleri görüntülemek veya dinamik aralığı ve renk alanını sıkıştırmak için bir LUT kullanmak zorunda kalmadan log gama görüntülerinizi daha doğru şekilde izlemenizi sağlar. Yerleşik ön ayarlar, ARRI, Canon, Fujifilm, JVC, Nikon, Panasonic, RED ve Sony kameralardan popüler günlük formatlarını doğru bir şekilde çevirir.

Çekimlerinizi anında etiketleyerek ve doğrudan Final Cut Pro x, Adobe Premiere veya Avid Media Composer formatlarına kaydederek düzenleme süresinden tasarruf edin (etiketleme için üçüncü taraf eklentileri gerekebilir).

Tek bir Sony L serisi pille Shogun Inferno’ya güç verin; çift akü plakası, daha uzun kesintisiz çalışma süreleri sağlayan çalışırken değiştirmeyi destekler. Ses kaydı için monitör, ayrı olarak satılan bir ses ara kablosu aracılığıyla + 48V fantom gücüne sahip dengeli XLR girişlerini destekler. Ek Shogun 7 özellikleri arasında genlock girişi, BNC zaman kodu girişi, SDI / HDMI çapraz dönüştürme ve çeşitli ekran üstü pozlama analizi, çerçeveleme, odak yardımı ve diğer görüntüleme araçları bulunur.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Atomos Shogun 7 inch HDR Pro Monitör” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top