CMotion cPRO Remote Focus Seti 1.250 
Kiralık Sony G Master
Sony G Master Lens Seti 4.150 

ARRI Hi5 Hand Unit & CForce Mini RF Motor Set

Kiralık ARRI Hi5 Hand Unit & CForce Mini RF Motor Set

ARRI Hi5 Hand Unit

ARRI’nin Hi-5 & cForce Remote Focus , büyük bir düğme, anında yeniden bağlantı, yüksek kontrastlı dokunmatik ekran LCD, güçlü sinyal ve modüler, son derece özelleştirilebilir bir tasarım aracılığıyla gelişmiş kablosuz çok eksenli kamera ve lens kontrolü sunar.

Özellikleri arasında çalışırken değiştirilebilen pil desteği, farklı bölgeler için isteğe bağlı radyo modülleri, kullanıcı tanımlı işlev düğmeleri, önceden işaretlenmiş Akıllı odak halkaları, entegre bir NATO rayı ve her türlü hava koşulunda kullanım için su geçirmez bir tasarım bulunur. Birlikte verilen Bluetooth dongle’ı kullanarak Hi-5, iOS için ECS Sync uygulaması kullanılarak yapılandırılabilir ve güncellenebilir. LBUS cihazlarını güncellemek ve Hi-5’i yapılandırmak için de kullanılabilir. Birlikte verilen 2400 MHz modülü, RIA-1 arabirim adaptörüyle kablosuz olarak bağlanmanıza olanak tanır. 14 kanala sahiptir ve ayrıca beyaz kodlu radyo EMIP modülleriyle geriye dönük uyumludur.

4 pinli LBUS bağlantı noktaları, lens işlevlerinizi kontrol etmek için üniteyi ARRI kameranıza bağlamanıza izin verir ve RED, Panavision ve Sony gibi kameraları kontrol etmek için isteğe bağlı lisanslar satın alabilirsiniz. Hi-5 ayrıca ayrı olarak temin edilebilen RF-EMIP radyo modülünü kullanan cforce mini RF ile de uyumludur. Diğer özellikler arasında özelleştirilebilir odak düğmesi işlemi, Focusbug Cine RT desteği ve elektronik algılama ile birlikte verilen veya çeşitli isteğe bağlı önceden işaretlenmiş Akıllı odak halkalarıyla uyumluluk bulunur. Birlikte verilen LBP-3500 Li-Ion pillerle çalışır.

CForce Mini RF Motor

Kamera donanımınızda ayrı bir alıcı birimine olan ihtiyacı ortadan kaldıran entegre beyaz kodlu RF modülüne sahip kompakt bir lens kontrol motoru setidir. Bu cforce mini Temel Set, bir motor, 08.MOD 40 dişli dişli, 2400 MHz anten ve çubuk kelepçeden oluşur. Gerekli LBUS kabloları ayrıca alınmalıdır.

Gimbal, stabilizatör, el tipi ve drone kurulumları için uygun olan cforce mini RF motoru, klasik cforce motorları ve ARRI LBUS bileşenleri ile zincirleme bağlanabilir. Güç ve çalıştırma/durdurma kontrolü, motorun CAM konektörü aracılığıyla ARRI ve belirli üçüncü taraf kameralar için sağlanır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ARRI Hi5 Hand Unit & CForce Mini RF Motor Set” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top