Easyrig Vario 5 500 
Swit 150m Wireless 500 

Tilta Remote Focus

Kiralık Tilta Remote Focus

Nucleus-M, devrim yaratan ve son derece özelleştirilebilir 3 kanallı bir kablosuz lens kontrol sistemidir. Odak, iris üzerinde tam kontrol sahibi olmanıza ve FIZ el ünitesine veya iki kablosuz el tutamağı arasında zum yapmanıza olanak tanır. El ünitesi ve kablosuz el tutamağı arasındaki kanalların kontrolünü, bir düğmeye basarak uygun gördüğünüz şekilde bile bölebilirsiniz.

Hem el ünitesinin hem de el tutamağının kablosuz menzili 1.000 feet’dir ve yükseltme ile, menzil 1 ¼ mil’e kadar ulaşabilir! Bu, drone veya arabaya monte edilmiş çekimler için idealdir.

El tutamakları, elde taşınan rozet bağlantılarına el tipi operasyon için bağlanabilir ve ayrıca Gimbal Adaptörlere dahil Nucleus-M Hand Grip veya isteğe bağlı Nucleus-M Hand Grip ile ring tabanlı gimbals ile üst çubuk tabanlı gimgelere eklenebilir. Evrensel Gimbal Halka Adaptörleri.

Her motorun, el ünitesi ve el tutamakları ile doğrudan iletişim kurabilen kendi dahili motoru vardır. Bu, daha kompakt bir kamera kurulumu ve daha hızlı bir kurulum süresi sağlayarak donanımınıza ayrı bir MDR monte etme ihtiyacını ortadan kaldırır. Motorları ve el ünitesini / el tutamağını aynı kanala ayarlayın ve tam kontrole sahip olacaksınız.

Motorlar, yakın odakta ve sonsuzda sabit uç durmayan objektifler kullanıyorsanız, lensin otomatik kalibrasyonunun yanı sıra manuel kalibrasyona izin verir.

Motorlar, 19 mm veya 15 mm’lik çubuklara (birlikte verilen çubuk burçları ile) kelepçelenecek şekilde tasarlanmıştır. Bu kelepçeli tasarım, kurulumunuzdan başka bir aksesuarı çıkarmanıza gerek kalmadan motorları kolayca takmanıza ve çıkarmanıza olanak tanır. Her motor, sinema lensleri için standart vites boyutu olan 0.8 mod, 35 diş, 32 zift dişe sahiptir.

Motorları çalıştırmak için, kamera donanımınız üzerindeki sadece bir güç bağlantı noktasının kullanılması gerekir. P-tap güç kablosunu motorlardan birine takın ve kısa 7 pimli 7 pimli kablolarla motorun geri kalanına papatya zincirini bağlayın.

El ünitesi ve el tutamaklarının her biri iki adet 18650 şarj edilebilir pil ile beslenir (piller dahil DEĞİLDİR). Tam olarak şarj edildiğinde, el tutamağındaki piller 2 güne kadar çıkar, el ünitesinde ise 10 saate kadar dayanır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tilta Remote Focus” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top