Freefly Mövi M15 Gimbal 1.500 
Edelkrone JibONE + HeadPLUS 750 

Edelkrone Slider Modul V3 PRO + HeadPLUS

Kiralık Edelkrone Slider Modul V3 PRO + HeadPLUS

Edelkrone akıllı telefon uygulaması aracılığıyla hassas bir şekilde kontrol edilebilir veya manuel olarak hareket ettirilebilir.SlirPLUS üzerine monte edildiğinde, paralaks efektleri gibi dramatik hareketli çekimler üretmek için nesneleri otomatik olarak takip edebilirsiniz.Kafa ayrıca hızlandırılmış veya Hareketleri kaydederek ve tekrarlayarak özel efekt çekimleri.
Ayrı olarak temin edilebilen Odak Modülü ile hareketiniz sırasında noktalardaki odaklamayı kontrol edebilirsiniz. Pan ve tilt kayan çekim sırasında, üç hedef arasında canlı geçiş yapmak için önceden programlayabilir ve hareket sırasında odağı ayarlayabilirsiniz. Nesnenizin mesafesini ve konumunu kaydedebilen ve hareket halindeyken nesneyi takip etmenizi sağlayan Lazer Modülünü de satın alabilirsiniz. Kafada ayrıca, ayrı olarak temin edilebilen bir kabloyla kameranızın deklanşörünü tetiklemenizi sağlayan bir LANC bağlantı noktası bulunur.
Kafa düz bir şekilde katlanır, bu da üretim çantasında saklamayı kolaylaştırır. HeadPLUS ayrıca, kameranız için 1/4″-20 montaj vidalı bir L-braket ve SliderPLUS ayaklarıyla kullanım için genişlik genişleticiler içerir. Üniteye ayrıca temin edilebilen bir AC adaptörü veya isteğe bağlı V-mount, Gold mount ile güç sağlayabilirsiniz. LP-E6 veya NP-F pil plakaları.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Edelkrone Slider Modul V3 PRO + HeadPLUS” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top