Zeiss Batis Sony E Mount Lens Seti 1.500 
Panasonic Leica Summilux Lens Seti 1.000 

Sony G Master Zoom Lens Seti

Kiralık Sony FE 16-35mm f/2.8 GM Lens

• E-Mount Lens/Tam Çerçeve Formatı
• Diyafram Aralığı: f/2.8 ila f/22
• İki Ekstra Düşük Dağılım Elemanı
• Üç Asferik ve İki XA Elemanı
• Nano AR Kaplama ve Flor Kaplama
• Direct Drive Süper Sonik Dalga AF Motorları
• Odak Tutma Düğmesi; AF/MF Anahtarı
• Toza ve Neme Dayanıklı Yapı
• On Bir Bıçaklı Dairesel Diyafram

Kiralık Sony 24-70mm Lens

• 24-70mm F2.8 ZA SSM Vario-Sonnar® T* objektif
• Geniş açıdan orta telefotoya kadar aralığı kapsayan geniş diyafram açıklığına sahip, çok yüksek kaliteli zoom objektifi
• Yüksek torklu SSM (Süper Sonik dalga Motoru) kullanan sorunsuz ve sessiz AF işlemi
• İki asfrik parça ve iki ED cam parçaları dahil, 13 grupta 17 objektif parçası: sabit odak uzaklığına eşdeğer optik performans sağlar
• Telefoto ucunda düşük küresel bozulmayla net, keskin tanımlı Carl Zeiss® yüksek kaliteli optikler
• Optik yüzeylerde T* kaplama en alt düzeyde parlama ve gölgelenme sağlar

Kiralık Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS Lens

• E-Mount Lens/Tam Çerçeve Formatı
• Diyafram Aralığı: f/2.8 ila f/22
• Bir XA Elemanı ve İki Asferik Eleman
• Dört ED Öğesi ve İki Süper ED Öğesi
• Nano AR Kaplama
• Çift Doğrusal ve Süper Sonik Dalga AF Motorları
• Optik SteadyShot Görüntü Sabitleme
• Odak Tutma Düğmeleri; Odak Aralığı Sınırlayıcı
• Toza ve Neme Dayanıklı Yapı
• On Bir Bıçaklı Dairesel Diyafram

Kiralık Sony G Master Zoom Lens Seti

Kiralık Sony FE 16-35mm f/2.8 GM Lens

Hızlı ve esnek geniş açılı zoom, Sony’nin FE 16-35mm f / 2.8 GM Lensi, tam çerçeveli, E-mount aynasız kameralar için tasarlanmış geniş açılı bir zum. Sabit f / 2,8 maksimum diyafram açıklığı ile ayırt edilen bu lens, zoom aralığında tutarlı bir performans ve düşük ışık koşullarında çalışan faydalar sunuyor. Optik tasarım, yüksek derecede görüntü netliği için küresel aberasyonları önemli ölçüde kontrol eden iki XA elemanı ve üç asferik eleman ile birlikte kromatik sapmaları azaltmak için iki ekstra-düşük dağılım elemanı içerir. Ayrıca, güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken artan kontrast ve renk doğruluğu için gölgelenme ve mercek parlamasını sınırlamak için bir Nano AR kaplama uygulanmıştır.

Optik varlıkları tamamlayan bu objektif, seçici odak görüntüleri ile yumuşak kenarlı bokeh üretmek için 11 bıçaklı dairesel diyaframın dahil edilmesi açısından da dikkat çekicidir. Odağı kontrol etmek için, hızlı ve sessiz iki Direct Drive SSM AF grubu kullanılır ve ayrıca manuel netleme işlemi için daha duyarlı kontrol sağlar. Objektif ayrıca, sert koşullardaki çekimi ve özel bir odak tutma düğmesini ve AF / MF anahtarını desteklemek için toz ve nem geçirmez bir tasarım sergiliyor.

Kiralık Sony 24-70mm Lens

Çok yönlülüğü için tercih edilen hızlı, standart bir zoom olan Sony FE 24-70mm f / 2.8 GM, E ayna yansısız kameralar için tasarlanmış geniş açıdan kısa bir telefoto lenstir. Sabit f / 2.8 maksimum diyafram değerine sahip olan bu lens, zum mesafesi boyunca tutarlı performansı korur ve düşük ışık koşullarında ve seçici odaklama teknikleriyle işe yarar. Uygun ışık toplama kabiliyetlerini tamamlamak, eşit derecede etkileyici bir optik tasarım olup, üç asferik eleman ve iki ekstra düşük dağılım elemanı içermektedir. Asferik öğelerden biri XA (aşırı asferik) tanımlamaya sahip olup, rafine edilmiş yüzey hassasiyetini ve zoom aralığı boyunca küresel sapmaların en aza indirgenebilme özelliğini garanti etmektedir. Buna ek olarak, arttırılmış kontrast ve renk tarafsızlığı için lens parlaması ve gölgelenmeyi önemli ölçüde en aza indirgemek için ayrı elementlere Nano AR Kaplama uygulanmıştır. Gelişmiş optik tasarımı ve çok yönlü hızı eşleştiren bu standart zoom, çok çeşitli ortamlarda ve ışık koşullarında kullanım için uygundur.

Objektif sisteminin kendisinin ötesinde bu 24-70mm’de, hızlı, sessiz AF performansının yanı sıra elle odaklama duyarlılığı sağlayan Direct Drive SSM (Süper Sonik dalga Motoru) sistemi de bulunuyor. Sert hava koşullarında çalışmaya izin vermek için objektif toz ve neme karşı sızdırmazlık özelliğine sahiptir ve odağı tutma düğmesi ve kauçuk kontrollü kadranlar gibi ayrıntılı ayrıntılara ve kullanımdaki sezgiselliği daha da arttırır.

Sony’nin değerli G Master serisinin bir parçası olarak bu objektif, çok çeşitli küresel ve renk sapmalarının düzeltilmesi ile dikkate değer derecede yüksek çözünürlük ve netlik elde etmek üzere tasarlanmıştır. Buna ek olarak, bu lensler hem fotoğraf hem de sinema uygulamalarına fayda sağlamak için sağlam ve sezgisel fiziksel tasarımlar sunmaktadır.

Geniş açılı portre boyu perspektiflerini kapsayan bu standart 24-70mm zum, tam çerçeve E ayna yansıtma yapılmayan kameralar için tasarlanmıştır ve aynı zamanda 36-105mm eşdeğeri odak uzunluğu aralığı sağlayacak APS-C modelleriyle uyumludur.

Sabit f / 2.8 maksimum diyafram, geniş açıdan telefoto odak uzaklığı konumlarına kadar tutarlı performansı korur ve ayrıca daha seçici odaklama kontrolüne katkıda bulunur.

Objektif tasarımına dahil edilen üç asferik elemandan biri, astigmatizmayı, alan eğriliğini, komaya ve görüntülerden elde edilen diğer monokromatik sapmaları etkili bir şekilde azaltmak için üstün yüzey hassaslığı ile bir XA elemanıdır.

Bir ekstra düşük dağılım elemanı ve bir Super ED elemanı objektif tasarımında bulunur ve renk sapmalarını kontrol etmeye yardımcı olur ve artan netlik ve renk doğruluğunu sağlamak için renk saçılmasını azaltır.

Güçlü ışık koşullarında artmış kontrast ve renk sunumu için yüzey yansımalarını, parlamayı ve gölgelenmeyi azaltmak için bir Nano AR Kaplama uygulanmıştır.

Direct Drive Super Sonic dalga AF motoru ve dahili odaklama mekanizması, hızlı, sessiz ve hassas otomatik odaklama performansı sağlar ve aynı zamanda daha doğal, sezgisel manuel odaklama kontrolüne katkıda bulunur.

Sezgisel dokunmatik kontrol ve seçilen ayarlara hızlı erişim için bir odak tutma düğmesi ve AF / MF anahtarı mercek namlusu üzerinde bulunmaktadır.

Toza ve neme karşı korumalı tasarım, sert koşullarda çalışmaya daha iyi izin verir ve kauçuk kontrollü halkalar daha soğuk sıcaklıklarda kullanıma yarar.

Yuvarlak dokuz bıçaklı diyafram, seçici odaklama teknikleri kullanırken hoşa giden bok kalitesine katkıda bulunur.

Kiralık Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS Lens

Olağanüstü bir hız sunan Sony FE 70-200mm f / 2.8 GM OSS Lens, profesyonel kullanıcılar için telefoto zoom olarak yerini alıyor. G Master serisinin bir üyesi olan bu 70-200mm, pürüzsüz, temiz bir bokeh ile birlikte yüksek keskinlikte ve mutlak minimum sapmalarla sunuyor. Bu, özelikler bir XA elemanının, iki asferik elemanın, dört ekstra düşük dispersiyon elemanının ve optik tasarımda iki Super ED elemanın kullanılmasıyla garanti ediliyor. Dahası, objektif geliştirilmiş kontrast ve renk için yansımaları, parlamaları ve gölgelenmeyi azaltan bir Nano AR Kaplamaya sahiptir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Sony G Master Zoom Lens Seti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top