Tangerine Matte Box Kit 125 
Denz Yönetmen Vizörü 250 

Tilta Nucleus-Nano Remote Focus

Kiralık Tilta Nucleus-Nano Remote Focus

Kiralık Tilta Nucleus-Nano Kablosuz Lens Kontrol Sistemi, özellikle el tipi gimbal sistemler için tasarlanmış, devrim niteliğinde bir kablosuz lens kontrol sistemidir. Tek bir operatörün eş zamanlı olarak gimbal’ını kullanırken lens dişlisini kontrol etmesini mümkün kılar. Kit içerisinde bulunan 1 adet  14500 şarj edilebilir pille 6 saatlik çalışma süresi sağlar.

Üniteler, kameranız ve lensiniz üzerinde daha fazla kontrol için çalıştırma/durdurma işlevlerini ve sabit A ve B limitleri ayarlamayı destekler. El çarkı, tek bir 14500 lityum pil ile çalışır ve motor, mikro USB konektörü aracılığıyla kameranız veya pil ile çalışır. Ünitelerin her ikisi de dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve el çarkı çekici, rahat bir gül ağacı tutuşa sahiptir.

El çarkı ve motorla birlikte kitte, 95 mm lensler için bir montaj taban plakası, 15 mm çubuk, bir mikro USB motor kablosu, bir DJI Ronin-S motor güç kablosu, bir 0.8 MOD motor dişlisi, iki lens dişli halkası, bağlantı plakaları bulunur. Ronin-S/G2 ve Zhiyun Crane için çift akü şarj cihazı, iki akü, montaj vidaları, yumuşak bir çanta ve iki Allen anahtarı. Sistemi oluşturan öğeler hakkında daha fazla bilgi için aşağıya bakın.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tilta Nucleus-Nano Remote Focus” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top